Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez már bulémia lenne?

Ez már bulémia lenne?

Figyelt kérdés

Általában kevésszer eszem egy nap de akkor sokat, viszont mostanában egyészen pontosan azt vettem észre, hogy kihányom. Eleinte heti 2x ha hánytam akkor éreztem is ha kellett viszont már annyi ideje tart, hogy mostmár eszem és nem érzem, hogy kell viszont odamegyek a wc-hez és még az újjamat sem kell lenyomnom mert erőltetés nélkül kijön.

Hozzáteszem és duci vagyok utálom magam de sose tudtam volna meghánytatni magam de most mintha ez tök természetes lenne.


2014. jan. 30. 23:05
 1/7 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy mostmár napi 1x midnig hányok
2014. jan. 30. 23:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, az...
2014. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne így akarj lefogyni, mert rosszul jársz.
2014. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

meglepő de nem így akarok fogyni, sose akartam így de most nem tudom mi van velem egyszercsak elekzdtem hányni és egyre sűrűbbé vált.

sajnos elég nagy szerelmi csalódásom van éppen lehet ez miatt...

2014. jan. 30. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt sürgősen hagyd abba, rámegy az egész életed.

Hidd el, tudom, hogy miről beszélek!

2014. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Neharagudj de nem lehet, hogy terhes vagy?
2015. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Jó ötlet az előző hozzászólótól a terhesség, bár nem nagy a valószínűsége de megeshet. Teszt?

2. Nekem nagyon furi hogy azt írod: "azt vettem észre", a hányás nem egy olyan dolog aminek nincs 'előszele' vagy pedig nem tudatosan hánytatod magad, akkor meg nincs mit észrevenni. Vagyis a kérdés hogy hogyan kezdődött. Sokat ettél és meghánytattad magad? Ha igen akkor azért hogy megkönnyebbülj vagy hogy ne hízz? Vagy sokat ettél és rosszul lettél aztán kihánytad? Vagy rosszul se lettél hanem egyszer csak hirtelen szaladnod kellett es1visszajött? Esetleg nem is ettél annyival többet mint máskor amikor nem hánytál? Ha ezekre tudsz valaszolni akkor egyértelműbb hogy bulimia-e simán lehet emésztőrendszeri megbetegedés is.

2016. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!