Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet meghizni?

Hogy lehet meghizni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 19. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csontsovány vagyok.Egy betegés miatt lefogytam és most a hízáson vagyok.Próbáltam már mndent akármennyit ettem sehogyse híztam.Most..nekikezdtem az egészségtelen táplálkozásnak.Olvastam a neten hogy az egészségtelen táplálkozás hízlal.Szóvl pizza,chip-s,hamburger,szendvics stb.És sikerült híznom 4 kilót :)

Majd ha már jó sulyban leszek majd leállok az egészségtelen kajákkal.

2008. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

vacsorára kenyér !

egyél sok fehér kenyeret,mivel nyár van ezért nem diétás fagyi hízlal, hamburger, bármi aibe van liszt hízlal .

ha birod a magyaros kaját akkor vacsira magyaros kiadós kaja.

de ha elmész egy orvoshoz meg tudja mondani hogy egészségesen hogy lehet hízni mert ha mindent össze vissza eszel nem biztos hogy a szervezetednek jót tesz

2008. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
minden nap egyel csokit meg mindent, ami jol esik.
2008. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem az egészségtelen táplálkozás helyett, ha nem idegenkedsz ettől a megoldástól, próbálj ki étrendkiegészítőket. Olyan turmixot tudnék neked ajánlani, mely tele van vitaminnal, ha étkezés mellé iszod, akkor növeli a testsúlyodat, miközben vitalitásodat is növeled. Sajnos lehet, hogy a zsíros ételek a te esetedben ugye növelhetik a testsúlyodat, de az egészséget rontják. Az étrendkiegészők viszont nem rontják az egészségedet.
2008. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


Egészséges ételeket egyél!

Sok gyümölcsöt, rendes főtt ételeket.. (a gyümölcsöt előbb a többit később)

A zsírt csak cipelni fogja a szervezeted...megint beteg leszel..

Ha tudsz inkább MOZOGJ minél többet, fokozatosan.

Ha lesz erőd, kis súlyokat is bevethetsz....fokozatosan.

Ami a rendszeres mozgáshoz kell, azt meg fogja tartani a szervezeted erőltetés nélkül.

(ha nem akkor viszont tényleg van valami betegséged ami ezt érinti....de erről kérdezz orvost.)

Több mozgás..több erő..több tartalék...és több izom.

(..nem pedig több háj, aminek nincs jövője, hoszabb távon gyengít...megbetegít.)

Ne akard egy nap alatt megoldani a dolgot, légy türelemmel,hónapokig!

Üdv!

2008. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!