Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnám végre elérni a...

Hogyan tudnám végre elérni a kívánt testsúlyomat?

Figyelt kérdés

Nekem egy olyan problémám van, hogy kiskorom óta nagyon nagy a testsúlyom, mindig is túlsúlyos voltam. De most elértem abba a korba (17), amikor majd jönnek a bulik, az első szerelem, meg miegymás és én úgy gondolom, hogy ez ilyen súllyal nem kivitelezhető, ill. engem zavar, ahogy kinézek. (Cél: 68 kg)

Legnagyobb gondom a hasammal, és a combommal van.

Viszont sportolok rendszeresen, mégsem sikerül a kívánt alakot elérnem. Ha diétázni kezdek, tehát este 6 óra után már nem eszek, sok gyümölcs, stb, akkor sem sikerül és ez elkeserítő.

Van-e olyan tippetek, hogy mivel vagy hogyan tudok maradandó, jó eredményt elérni testsúlycsökkentés terén? Esetleg olyan egészséges készítmények, melyek nem doppinglistásak és sokkal inkább hatnak, mint ártanak, esetleg olyan gyakorlat, ami itthon reggel-este kivitelezhető?

Nagyon megköszönném a segítséget, igazán hálás lennék!



2014. febr. 9. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs pajzsmirigy problémád? A diéta nem csak abból áll, hogy este 6 után nem eszel és sok gyümölcs. 2000 kalória alatt legyen a napi mennyiség, 1500 körül, de ne feledkezz meg a fehérjéről, vitaminok beviteléről, mert nem csak a kalória a fontos. Egyél kevesebbet, mindig csak egy kicsivel, szép lassan összemegy a gyomrod, és annyi ételt sem fogsz kívánni. Nem tudom, még mit lehet tenni, remélem segíthettem. (Igyál sok folyadékot, és legalább 8 órát aludj naponta.)
2014. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem menj el egy dietetikushoz,ő biztos tud segíteni.
2014. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik válaszolóval sem tudok egyetérteni.


Nem tudom miért olyan nehéz elképzelni, hogy az ember hús és zöldségevő.


Nincsenek kalóriák, nem kell keveset enni, de olyan ételt kell enni, ami tényleg jó nekünk és nem tesz beteggé, nem okoz pajzsmirigy betegséget és más hormonzavarokat..


Hús, belsőségek, zsír, zöldségek, olajos magvak, gombák. Ennyit kell tudni általánosságban a táplálkozásról, ennyivel már le lehet fogyni mert kizáródnak a gabonák, tejtermékek, a sok cukor.

2014. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!