Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt szeretném...

3 hónap alatt szeretném elérni az "álom" testsúlyomat! Sikerülhet?

Figyelt kérdés
Most 63 kg vagyok 168 cm..elég sok tudom! Tavaly nyáron 55 kiló voltam.. szeretnék megint annyi lenni Május végére.3 hónap alatt elérhetem ezt a súlyt?Kérlek titeket írjatok nekem valami jó módszert,táplálkozással és sporttal kapcsolatban!
2013. márc. 10. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
én 3 hónap alatt fogytam 10 kilót, de egyébként annyira nem sok az a 168/63:)
2013. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

simán.akár két hónap alatt is ha szigoru vagy magaddal:)

fehér husik.csirkemell olivaolajban sütve,tetszőleges fűszerezéssel,salátával.joghurtok(light gyümölcsös,vagy natur!)fehér kenyér helyett barna teljes kiörlésű,puffasztott rizs,abonett.cukros zsíros dolgok kilőve,helyette édesítőszer,kevés méz,nyírfacukor (ha telik rá akkor ez a legjobb,csak 1000 ft egy kg..)sok sok zöldség,gyümölcs.5x egyél egy nap keveset.ha nagyon édesszáju vagy akkor monduk kétnaponta engedélyezz magadnak egy kis túrórudit (110 kcal,egy tízórainak belefér)

2 liter ásványvíz naponta.

és minimum heti 3x edzés.futás a szabadban,tornadvdk,konditerem:)

igy tuti leadod a felesleget.kitartás!

2013. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok: szénhidrátokat vedd vissza meg mozogj, igyál sok folyadékot. ennyi. nincsenek csdodaszerek
2013. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Hasonló adatokkal indultam én is tavaly márciusban, 65 kg voltam, már rá 3 hónapra elértem az 53 kg-ot ugy hogy egy percet sem koplaltam és nem is sportoltam semmit sem. De ez nem feltétlen jó. Sportolni kell, mert különben a bőrödön meglátszik, és persze formásit is miközben fogysz. Szóval ez a módszer amivel én fogytam az a kcal számolás volt. Most az összes osztálytársam követi a módszeremet 1 hét alatt mindenki fogyott 3-4 kg ot. Az elöttem szóló jól leírta az alapokat én még azt szeretném hozzátenni, hogy a lényeg az hogy tudnod kell mennyi kalórát ehetsz meg egy nap és azt betartod! Én 162 cm el most 53-55 kg mal napi kevés mozgással 1700 kcal-t ehetek egy nap. De általában mindig 1000 alatt maradok plusz mostmár tornázom Rubint Réka dvd-re. Most kg ban híztam 2 kg ot de viszont cm-ben meg lejebb ment mindenem 2-3 cm rel. (torna miatt, mert az izom többet nyom mint a zsír) Linkelek neked egy oldalt ami nagyon segíteni fog és szerintem minden nőnek aki figylni akar a kinézetére kötelező lenne használnia minden nap! [link]


sok sikert!!!

2013. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok kérdést kiírni miatta, de MIÉRT kérdezitek ezeket mindig? Senki meg nem fogja, hogy sikerülni fog-e, s csak mert reális a célod (esetedben teljesen az), a genetikád vagy valami megakadályozhat még kitartás esetén is, de ugye nem biztos, hogy a számodra megfelelő módszert találod meg.

Akkor minek? Boldogít a tudat, hogy lehetséges?


Előző: Részvétem az osztálytársaidnak, heti 3-4 kiló fogyás nem jó. Remélhetőleg csak vizet vesztettek és némi zsírt, nem izmot. Bár valószínűleg azt is.


Tanácsokat nem adok, azt sem tudom, mit szeretsz, mit eszel, mik a lehetőségeid. Sokakkal ellentétben szerintem nem Egy Igaz Út létezik, de a szokásos cukros és ezen túl is sok szénhidrétos, kevés zöldséges táplálkozás az semmiképpen nem szerencsés, egészségi szempontból sem.

Remélem, nemcsak hízni, de fogyni is gyorsan tudsz (de még egészséges mértékben, ami a terved). Én pl. sosem tudtam felszedni több kilót egy évben, de fogyni se megy könnyen :) A kalóriaszemlálós elképzelések nem mindenkire állnak, fura, de ez van.

2013. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!