Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandóan eszek unalmamban és...

Állandóan eszek unalmamban és nem tudom abbahagyni! Mit tehetek ellene? 14/L

Figyelt kérdés
Itthon nem tudok semmit sem csinálni, a semmi közepén lakunk, szóval itthon sorozatokat nézek és megállás nélkül zabálok. Pedig már 3 éve nem növök semmit magasságban, de szélességben egyre jobban. Ráadásul csokikat eszem, mert ha nem kagylót kapok, akkor csak édességet meg chipset szoktam csipegetni, a rágás és az evés megnyugtat, de nem szeretnék meghízni. Milyen kaja van, ami szuper laktató? Vagy hogy lehet erről leszokni?
2014. febr. 11. 20:28
 1/7 anonim válasza:
Csinálj házimunkát, segíts a szüleidnek stb
2014. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gyémántlány ***** válasza:
54%
Ha már rágcsálnod kell valamit, akkor legalább legyen egészséges. Egyél aszalt gyümiket, mandulát, sótlan mogyorót. DE CSAK MÉRTÉKKEL! Jó az is, ha így motiválod magad pl. "Ha tornázom fél órát, ehetek néhány szem aszalt barackot" vagy "Ha futok 3 km-t, elrágcsálhatok egy kevés almaszirmot. Rágcsálsz is, mozogsz is. Ja, és a csokit, chipseket felejtsd el!
2014. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem futok :) Utálok mozogni, sosincs hozzá energiám. Besegíteni meg nem kell, mert van bejárónőnk. Kisgyerekként sem mozogtam, mindig elvoltam egy helyben, szóval a mozgást kilövöm. Meg azért eszek ilyeneket, mert anya nem szeret főzni, kb hetente 2-szer főz jó esetben, pedig háztartásbeli és ugye van bejárónő. Na mindegy. Dióból és mogyoróból is rengeteget meg tudok enni, meg gyümölcsből is, de nem laktatnak. Megpróbáltam simán is meg leturmixolva is, de éhes maradok.
2014. febr. 11. 20:58
 4/7 Gyémántlány ***** válasza:
Azt viszont tudnod kell, hogy ha ezerrel zabálod a csokikat, chipseket, ráadásul lusta vagy mozogni, 1000000000% biztos, hogy el fogsz hízni. Ezzel az életmóddal ez elkerülhetetlen!
2014. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de csak a táplálkozásomon szeretnék változtatni. Meg úgy is elhízom majd valamikor meg csúnya és ráncos leszek szóval mindegy.
2014. febr. 12. 18:46
 6/7 anonim válasza:
Egyél sós szalonnát hagymával. Az laktat.
2014. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül elhíztál?
2020. nov. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!