Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Másfél hete reggelente híg...

Másfél hete reggelente híg széklet?

Figyelt kérdés

Nem tudom, igazából semmi étkezési szokásomon nem változtattam. Eleinte a kivire gyanakodtam, de már biztos, hogy nem amiatt van. Negyed órával azután, hogy felkelek, ez történik. Napközben meg igazából semmi bajom nincs, nem is érzem, ha még wc-re kell mennem, az már normális. Ezért nem gondolom, hogy valami fertőzés lenne. Nem hiszem, hogy létezik olyan, ami csak reggelre fejti ki a hatását :D


Szerintem a táplálkozásommal nincs baj, megvan a kellő rostbevitel is.


2014. febr. 12. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Reggel mindig hígabb a széklet, mert éjjel a folyadékot visszatartja a szervezet. Férges attól még lehetsz.
2014. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Azt kell eldöntened,hogy mit egyél vacsorára,és

mikor.Este a májműködés,holtponton van,nem

tud méregteleníteni kellőképpen, a vastagbélbe

szinte emésztetlen anyagok jutnak,nem tud normál

székletet gyártani,ami így hígan jelentkezij reggel.

2014. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez mind baromság, kérdező. Semmi nem méregtelenít, én nincs köze a folyadék-visszatartáshoz. (Az nem folyadék-visszatartás, hogy éjjel nem mész ki pisilni.)


Ha semmit nem változtattál az étkezési szokásaidon, és másfél hét alatt nem múlt el a probléma, akkor dokihoz kell menni, mert van valami oka.

(A rostok egyébként pont segítik a dolgot. Egy-két napig megpróbálhatsz kevesebb rostot enni, de ha eddig pont ugyanennyit ettél, nem hiszem, hogy ezen múlik.)

2014. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valamelyik előző, anyázz inkább itt, ne privibe. Letiltottalak.

És ne akard elhitetni, hogy orvos vagy, mert nincs olyan orvos, aki normálisnak kiáltana ki valamit, ami másfél hete így van, előtte meg 20-30-40 évig meg máshogy volt.

És nincs olyan orvos, aki kerek 4 sor alapján pontos diagnózist állít fel.

De a trágár beszédhez rendkívüli módon értesz. Gondolom, ezt is belgyógyászatból tanítják.

2014. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!