Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehetek étvágytalan 2...

Mitől lehetek étvágytalan 2 napja?

Figyelt kérdés
Már 2 napja étvágytalan vagyok, sokszor enyhe hányingerem is van. Úgy kezdődött, hogy megfőztem az ebedét nagy boldogan, hogy de finom lesz, aztán mire elkészült már undorodtam tőle. Terhes nem lehetek!
2011. júl. 6. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet a hirtelen jövő meleg vagy akár a ciklusod is befolyásolhatja, tudod mert például van, akire falási rohan jön szinte, mielőtt megjönnek a piros ünnepek, szóval ki tudja.

Az is lehet, hogy valami bacit összeszedtél. Terhesség tuti kizárva?

2011. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szombaton múlt el a vérzésem, nem volt másmilyen, a vérzés után még nem volt szexuális kapcsolatom, szóval ez kizárva.
2011. júl. 6. 17:55
 3/12 anonim ***** válasza:
A vérzés nem zárja ki a terhességet, van aki rendesen menstruál alatta is!
2011. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak étvágytalan napjaim, de elmúltak. Ha esetleg nem segítene, akkor készíts, és igyál étvágyjavító teát! Szeirntem az segíthet. :)
2011. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tablettát szedek, sose felejtettem el beszedni, nem volt hányásom, hasmenésem, nem szedtem antibiotikumot.
2011. júl. 6. 18:09
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) én is erre gyanakszom,hogy van ilyen. Kb. 2 hónapja is ilyesmi volt, de akkor csak egy kajára nem tudtam ránézni, most meg csak tea, meg a keksz, max egy kis kenyér esik jól.
2011. júl. 6. 18:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Maga az éhség hiányozhat lelki okok, vagy túl hajtás miatt is.
2011. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon fura, mert például készítettem madártejet, és megkóstoltam és azt mondtam pfuj de rossz íze van, a párom meg két perc alatt nagy étvággyal megette.
2011. júl. 6. 18:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Néhàny hete ugyanùgy vagyok, mint te. Undorodok mint te, fõleg a hùstól, nincs étvàgyam és nekem is van enyhe hànyingerem. Terhesség itt is kizàrva.
2011. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Èn ponti igy vagyok , harom napja alig ettem valamit .ha eszek nagyon fàj a gyomrom
2011. júl. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!