Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a bajom? Rosszkedvem van...

Mi a bajom? Rosszkedvem van étvágytalan vagyok:S

Figyelt kérdés

Alig eszem valamit, pedig nem kellene, hogy ilyen rosszkedvem legyen meg étvágytalan legyek. De a kaja sem esik egyszerűen jól...:S Lehet a meleg miatt, vagy változom vagy mi?:S

18/L


2009. jún. 26. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 22 éves fiú vagyok, ugyanezekkel a tünetekkel, és én már nem hiszem, hogy változnék, szóval egy ok kizárva :D Én is ugyanilyen vagyok már jópár napja, és nem tudom mitől lehet :( Alig eszek valamit, és rossz kedvem van, szomorú és megható filmeket nézek, valamint olyan zenét is hallgatok mellé... Nem tudom mitől lehet. Talán az időjárás. :S Lényeg, hogy szimpatizálok veled :D
2009. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hm,mivel lány vagy az jelezheti a menszeszt is! Mikor jött meg utoljára,késett? Szeritnem az időjárástól is lehet! Velem is volt ilyen,pedig én azért fiatalabb vagyok :) szerintem kortól függetlenül bárkinek lehet ilyenje,ilyen "világvége" hangulata. :) ha nicns étvágyat probálj valami kis ételt enni,amit nagyon szeretsz,és akkor megjön az étvágyad! mivel ha izlik... remélem valamennyit tudtam segíteni!

14/L

2009. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: a melegtől is lehet, mert én nagyon rosszul viselem. :) A hideget nagyon jól bírom, de a melegtől minden bajom van :S
2009. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valószínű, hogy a melegtől akkor, mert iszom állandóan, de enni is max. levest eszem.Köszi, hogy együtt érzel velem:D


14/L-nak havimmal minden rendben:)

2009. jún. 26. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Szedj D-vitamint illetve ilyen multivitamin tablettákat és sportolj,nappal ne menj a melegre húzd le a redőnyt és igyál hűtött folyadékot!Este olyan 7-8 körül mikor lement a nap menj ki fuss vagy sportolj valamit,,utána kieszed a hűtőt ne aggódj!:)
2009. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Futni ezen a környéken nem tudok és bátyám sem jön ki velem sajna hiába kérem:S
2009. júl. 1. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!