Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zsíros, pépes széklet mitől...

Zsíros, pépes széklet mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Volt hasmenésem pár napig, aztán mióta elmúlt, mindig zsíros,pépes a székletem. Az első két napban világos és ragacsos volt.. de ma már sötétebb, viszont olyan pépes és zsíros, csillogó volt.

Lehet, hogy az epémtől van ez?


Dokihoz most nem tudok menni sajnos, úgyhogy nem tudom mit csináljak..remélem el fog múlni pár napon belül.


Valami tanács?

Köszönöm előre is!



2014. febr. 17. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A széklet állaga sokban függ attól is, hogy milyen ételeket fogyasztasz. Próbálj meg változtatni az étrendeden, és figyeld meg, történik-e változás. A zsíros székletet a hasnyálmirigy és az epe problémái is okozhatják, de fertőzés is kiváltója lehet. Ha sokáig fennáll a probléma, menj el orvoshoz!
2014. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még csak most múlik el a hasmenésed, akkor a nyálka még köthető a a betegséghez.
2014. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
lehet lisztérzékenység is
2014. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanez van most nekem 3 napja volt hasmenésem, tegnap már szilárdabb volt, de most ismét ilyen pépesebb, világosabb.. Neked elmúlt?

2021. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!