Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem igazán van étvágyam, ez baj?

Nem igazán van étvágyam, ez baj?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, ritkán érzem magam éhesnek, néha ha rajtam múlna egész nap elfelejtenék enni. mindenki azt mondja, hogy rettenetesen keveset eszem, de én elégnek érzem. csak tudom, h mennyire van szükségem, nem?
2008. júl. 21. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul tudod.Prübálj meg szedni vitaminokat hogy megjöjjön az étvágyad.
2008. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%
Szia!Nem feltétlenül érzed:( Betegség következtében is elmehet az étvágyad, jó volna kivizsgáltatnod magad!Semmiféle fogyókúrás szándékaid nincsenek a koplalással?Lehet, ez nem jó szó ide, ha nem direkt csinálod...de attól még koplalás, s megvonod a szervezeted megfelelő működéséhez szükséges dolgokat.Mióta vagy étvágytalan?Sokat fogytál?Kicsit ironikus, de én anás avgyok, szal jó, h osztom az észt:D
2008. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!