Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek normális az hogy...

Szerintetek normális az hogy 12 éves létemre 168 cm magas és 55.7 kg vagyok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
melyikkel van bajod?
2014. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Súly az egy kicsit soknak gondolom :(
2014. febr. 23. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
mert nem sportolsz. nem vagy kövér, de ezek szerint nem vagy izmos, így alaktalannak érzed magad. sportolj.
2014. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sportnak számít a modern akrobatikus tánc napi egy óra nyújtás még hétvégén is ha van próba ha nincs mindig kell csinálni a nyújtást.
2014. febr. 23. 18:44
 5/9 anonim ***** válasza:

12 éves vagy basszus...

a szervezeted még bőven fejlődni fog, nem emiatt kéne aggódnod...

2014. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként azért kérdeztem mert nagyon régóta piszkálnak az osztályban pontosan 5 éve (6-ba járok most) és mindig azt mondogatják hogy nem fogom semmire se vinni még pasim se lesz. :,(
2014. febr. 23. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyerekek piszkálódnak, annak jelentősége nincs.


Viszont a mai fiatalok hájasabbak a kívánatosnál (nem csak a fiatalok).


Ennek nem a sporthoz van köze. BÚZÁT és cukrot, tejet esznek óriási tömegek.


Kedves Kérdező, ez ezzel jár.. rengetegen küzdenek komoly túlsúllyal, később még neked is lehet gondod emiatt. Zöldségeket kellene ennünk, húsokat, zsírt, olajos magvakat, ehhez képest kenyéren, rizsen, cukrozott és feldolgozott kajákon élünk. Ó és persze tejtermékeken. Ezek pedig betegségekkel és zsíros testtel járnak együtt sajnos.

2014. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Drága! normális. az átlagos testsúly az a magasságod utolsó két számából elveszelé tízet. szóval az 58 kg, ezek szerint nem vagy súlyos, inkább sovány. de nyugi! én 52 helyett 42 vagyok 13/L
2014. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia 12-13 évesen én is ilyen magas voltam és kb ennyi kg.Normális.
2022. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!