Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hízok, ha tornászok?

Miért hízok, ha tornászok?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdem el tornázni (hasprés, fekvőtámasz, olyan gumilabda szerű cucc, nem tudom hogy hívják :D...) Tegnap még 41 kg voltam most meg már 43 O.o Miért? 155 cm vagyok. Le szeretnék fogyni 37-re, de miért nem tudok? Nem eszek egészségtelenül, nem eszek zsírosat, sok gyümölycsöt fogyasztuk, de ez a 43 kg meglepett. Miért van ezy így? És ha így nem, hogy tudnék lefogyni?

2014. febr. 26. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy irtó vékony vagy, hová szeretnél még fogyni? Mozogj továbbra is egyél és ne törödj azzal, hogy 41 vagy 43 kg vagy..
2014. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért mert reggelente kell mérekezni mikor üres a hasad + a ruha is rátesz. Ès a mérleg is lehet hibás.

Amugy megsugom ,hogy 170 cm vagyom 51 kg 49 kg-voltam de a tornatol izmosodtam es az izom nehezebb mint a zsir. Ne a kilokat szamold.:) Inkabb amit a tukorben latsz. Es szerintem eleg vekony lehetsz! 150 cm legalabb 48 kg kene lenned :)

2014. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De látom az osztálytársaim és páran vékonyabbak mint én, de lehet, hogy azért, amikor táncolunk akkor nekik szűkebb a gatyájuk, és én egy bőbb cicanadrágot hordok. De nem értettem, amikor lemérték a súlyunkat és a magasságunkat orvosi mérleggel me minden, és 38 kg és 154 cm mértek. Azután d.u. megmértem magam és 41-et mutatott a mérleg O.o Akkor rossz a mi mérlegünk, vagy mi?
2014. febr. 26. 22:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy 12L...
2014. febr. 26. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
ennyi idősen a faxnak foglalkozol ezzel ne a mérleg alapján ítéld meg magad, hanem a tükör alapján..
2014. febr. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy 1 nap alatt változik a testtömeged, testzsír mennyiséged!


Torna pedig nincs összefüggésben a hízással/fogyással, az táplálkozáson múlik!


Sportolók is lehetnek hájasak!

2014. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!