Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mostanában nincs időm rendesen...

Mostanában nincs időm rendesen étkezni, ezért csak napi 12 dkg babapiskótát,1-2 szelet szalámis fehérkenyeret eszem, és emellett kb.3 deci kólát iszom. Reális?

Figyelt kérdés

Mellette megvan a napi 2 liter víz, és néha 1-2 gyümölcs vagy zöldség is befigyel. Napi 1-2 óra egyetemi előadás + diplomamunka készítés a nap további részében. És kb.5-6 óra alvás.

Ez így kevés?


2014. febr. 28. 11:04
 1/4 anonim válasza:
Rendkívül pocsék. Ezt hívják minőségi éhezésnek.
2014. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az órák után hazamész kb. 5 perc alatt össze tudsz dobni egy salátát vagy 10 perc, mire megsütsz egy csirkemellet. Ez szerintem nem sokkal több idő, mint megcsinálni egy szendvicset. Persze a szendvics is lehet jó, attól függ, mi van benne. Kóla helyett ihatnál valami mást, hogy ne minden nap igyál kólát, csak ritkábban.

Nekem úgy mennyiségre is kevésnek tűnik ez egy napra.

Hosszú távon azért ne maradjon így :)

2014. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem egy tojásrántotta és virsli főzés sem fér bele reggel? (10 perc és mondjuk minden másnap elég lenne, mert nem romlik meg két nap alatt megfőve) Amúgy egyetem mellett persze teljesen reális ez amit csinálsz és nyilván pénz sincs rendes kaját rendelni ételszállítótól, így megértelek.

De szerintem az agyad is jobban forogna több fehérje és kevesebb szénhidrát bevitel mellett.

2014. febr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

babapiskóta helyett vegyél ívó kefírt hozzá egy magvas teljes kiőrlésű zsemle vagy kifli

szalámi helyett tegyél bele főtt tojást, nem drágább

kóla sztem felesleges, inkább igyál fekete vagy zöld teát ha agyserkentés miatt kell.

2014. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!