Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » AZ működik hogy ha reggelente...

AZ működik hogy ha reggelente eszem rendesen 1 szelet kenyeret ebédet rendesen és dél után semmi este meg 2 utca futás?! Vagy ez naon hosszadalmasan érek el eredményt csak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
olyan sokan esnek ebbe a hibába. Nem papolni szeretnék, de tanuld meg, hogy ha a szervezetedtől megvonod az ételt, plusz még fokozottabb igénybevételnek is teszed ki,nem lesz jó vége. Mellesleg, ezzel a nem eszek dologgal azt éred el, hogy a szervezeted el kezd tartalékolni, és még nehezebben fogsz megszabadulni a súlyfeleslegtől. ugye a gyomor tartalma 3-4 óránként kiürül, ezért legyen utánpótlás a gördülékeny anyagcsere érdekében. Este fehér húst, zöldséget ehetsz nyugodtan, az nem árt:)
2010. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem ezt nem fogod bírni, 2-3 nap, és megéhezel.
2010. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minimum 45 perc futás kell hogy érjen is valamit.
2010. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem inkább két szelet kenyér legyen egy helyett, és kéne rá kis libatepertő! Aztán egész nap csak víz! Este meg legyél kemény, nyomjál le 3 utcát! Mondjuk az Andrássy út a hősök terétől a deák térig és vissza, az számít egynek!!! Iszonyat jó lesz! De ez titkos, ne mondd el senkinek, mert akkor mindenki jól fog kinézni! Sok sikert!

Ja, és ha tudsz venni Csala Zsuzsa fogyi teát, akkor az még plusszban jó!! Napi 5-öt igyál meg! Zsuzsi mama az isten, ha fogyókúráról van szó!

Ha van esetleg a családban ilyen hájrázó öv, vagy hasonló, akkor azt is használd!

Egészségedre!

2010. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de délután azért egyél valami fehérjét, a szénhidrátot viszont mellőzd és nem kell éhesen fél napot szenvedned még, mert így a futás se fog menni.
2010. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva: Nem, az nem működik.
2010. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

amúgy már 1 hete csinálom!..

ja de egyszer megszegtem ezt mert ettem du-tán egy banánt

de szerintem ez nem számít bele eddig 3 kiló ment le de azt hallottam h ez csak víz akkor gondoltam megkérdezem hogy ha ezt csinálom most már míg ki nem deszesedek akkor jó

2010. jan. 12. 16:13
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Banánt nyugodtan ehetsz, lefekvés előtt a legjobb mézzel! Hihetetlen zsírégető!
2010. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan hülyeség! Én 7 évesen egyszerűen képtelen voltam vacsorázni! Rendesen megettem a reggeli kenyeret vagy akármit ,ebédet is ettem és este ugye semmit és mégis vékony voltam szóval ezt nem értem!
2010. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

már ne haragudj de én sem téged utolsó

gőzöm sincs miről beszélsz most

2010. jan. 12. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!