Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pattanásaim miatt szerettem...

Pattanásaim miatt szerettem volna élesztőt enni. Na sikerült is, csak instant élesztőport, nem pedig a másik fajtát. Ugye nem lesz tőle bajom?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz, de ha az egészséged miatt eszed, akkor inkább vegyél rendeset.
2014. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt inkább ne edd, vegyél friss élesztőt, Sparban mindig van.
2014. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, fogok venni frisset, csak azért ettem a port, mert nem tudtam, hogy a másikat kell... :(
2014. márc. 4. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább szedj cinket. Az élsztöböl friss kell a por nem jó. Ha hajlamod van gombára a sok nyers élesztötöl candida gombád lehet, ugyhogy inkább szedj cinket.
2014. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá hajlamos. Legalábbis még sose volt. A cinket már próbáltam, de nem jött be. :( Az élesztőből akkor menniyt ehetek naponta, hogy ne legyen belőle baj?
2014. márc. 4. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Pattanásra nem egy valamit kell enni, hanem a teljes étrendet kell helyretenni, amíg csak kipróbálsz egy-két készítményt, addig nem lesz számottevő változás!
2014. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!