Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A bundáskenyér nagyon egészség...

A bundáskenyér nagyon egészségtelen és hízlal?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 08:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok,még azt hozzá teszem,hogy amióta átváltottunk étolajról saját kisütésű zsírra,a fiam hatalmas,gennyes pattanásai, -amitől 14 éves korától egészen mostanáig 30 éves koráig szenvedett - egy csapásra elmúltak,szinte egy időben!
2014. márc. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

10-es, nagyoon szépen leírtad. Egyetlen modatoddal vitatkoznék, azt i scak a rend kedvéért:

"Vannak lusta orvosok,kik elfelejtették mit tanultak az egyetemen,s amikor megy hozzájuk az orvoslátogató az újabb gyógyszerrel,feltétel nélkül elfogadják az új ,,orvosságokat"."

Sajnos, nem felejtették el, ugyanis EZT tanulják. A betegség a kutyát se érdekli, csak a tünet, és hogy arra milyen "gyógyszert" lehet/kell felírni.

2014. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Pontosan így van! Ugyanis az orvosi egyetemeket is a gyógyszermaffia tartja el, így "joggal" írja elő, hogy mit tanítsanak ott.
2014. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12-es,13-as,igazatok van,a maffia sajnos belepofázik az egyetemi tanulmányokba is!Lehet,hogy a fiatalabbját már meg tudják vezetni,s ha kihal az idősebb orvosgeneráció,a fiatal orvosok már nem is orvosok,hanem halál osztók lesznek!
2014. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
10-es vagyok,most jut eszembe,hogy az én orvosom már nem éppen fiatal,60 fele közeledik,s simán kiírta volna a koleszterin csökkentőt,s hogy nem fogadtam el,még megsértődött! Pedig ő még a valóságot tanulta!
2014. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
A valóságot tanulta? Frászt! A gyógyszermaffia a Rotschildok idejében virágzott fel.
2014. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A nagybátyám ortopéd sebész, az unokaöcsém urológus,tudom mit tanultak!
2014. márc. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A Ringer oldatot is meghamisították már,és a labor lelet referencia értékét is!Mert a Kálium 5-től már veszélyes,rákra gyanús!Nátrium ha 142 alá esik,kóros!
2014. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

"A nagybátyám ortopéd sebész, az unokaöcsém urológus,tudom mit tanultak!"

Én meg a harmadik félév után hagytam ott az orvosit, pontosan az ilyen szarságok miatt.

2014. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mit nem lehet azon érteni,hogy nem az összes tankönyv van meghamisítva,nem tudom pontosan melyik évtől van hamisítva.
2014. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!