Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egeszseges fogyas tiniknek?

Egeszseges fogyas tiniknek?

Figyelt kérdés
Valojaban nem szeretnek sokat fogyni, 3-4 kilot nagyjabol, van rajtam valamennI felesleg, nem vagyok kover. Anya mindig mondja h vekony vagyok es aggodik amiatt ,hogy vekonyabb szeretnek lenni, es mindig mondja, hogy tiniknek nem jo ha fogynak. Na ezzel nem ertek egyet mert ha egeszsegesen taplalkozom, minden szukseges tapanyagot beviszek, emellett mozgok mi benne a rossz??? Arra gondoltam, hogy ra kene szannom magam, hogy hetente 4-5szor fussak, hatha igy az etkezesi szokasok nagyszabasu valtoztatasa nelkul lehetnek vekonyabb.(egyebkent most is teljesen egeszsegesen eszem) tehat ez a futos dolog lehet megoldas? Vmi egyeb otlet?

2014. márc. 11. 19:16
 1/2 A kérdező kommentje:
14/L
2014. márc. 11. 19:21
 2/2 anonim válasza:
Én ezzel pont ugyanígy vagyok, úgyhogy ez engem is érdekelne :)
2014. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!