Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek kenyér helyett a...

Mit egyek kenyér helyett a suliba? Többi lent v

Figyelt kérdés
elhatároztam magam hogy fogyózok, de az iskolába mit vigyek magammal kenyér helyett, amivel valamennyire jól is lakom? segitseteeek :c

2014. márc. 23. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a pár szelet kenyér k*rvára nem fog hízlalni :D


Mozogj sokat,egyél zöldséget gyümölcsöt,igyál eleget.És diétázz.Egyél csak sovány húst,túrót,natúr joghurtot, rizset stb.

2014. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
te vagy az Viki? -.-
2014. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kössz ;D xdd amugy... nem viki vagyok xdd de te lili vagy? :"DDD
2014. márc. 23. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolod a fogyokurat akkor a szenhidratot a minimalisra kell csokkentened az etkezesedben.

Kenyer, rizs de meg a gyumolcsok cukortartalmaval is tobb kaloriat vihetsz be a szervezetedbe mint szeretnel.

Itt van nehany javaslat, ezeket kovetve kb. 4 het alatt 10 kg-ot adtam le.

Salatak oliva olajjal es alma ecet olajjal, mindenfele nyers vagy fott zoldseg, sovany hus teszta nelkuli levesekben. Dio, mandula, mogyoro, pisztacia, cashew de keveset, modjaval. Reggelente 2-3 kanal yoghurt a gyomor rendben tartasahoz. Mindenfele citromos tea (kamilla, acai berry stb.) lehetoseg szerint a 0 kalorias a Stevia termeszetes izesitoszerrel (ez a termeszetben terem es nem kemiai mereg mint a tobbi izesito) Kaveba is hasznalhato, ez amugy is csokkentheti az etvagyad.

Ha nagyon kivansz pl. egy kolbaszos, sajtos pizzat, modszeresen vedd a szadba, ragd meg, forgasd meg a szadba aztan kopd ki a szemetbe.

Probalj meg rostosan etkezni, az jobban lekoti a gyomorsavat. Felejtds el a csokoladet, cukorkat es a fagylaltot.

Megeri!

2014. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az még kevés lesz a fogyózáshoz. :)

Én is szeretem a kenyeret, ezért úgy oldottam meg ezt a dolgot, hogy jó minőségű, teljes kiőrlésű kenyeret veszek, amiben kevesebb a szénhidrát, de az is lassabban szívódik fel, emellett nagyon laktat is. Ehhez cottage cheese-t illetve jó minőségű. 90% feletti hústartalmú csirkemell sonkát eszek. Igazából aki komolyan veszi a diétát, még ezért is "megköpködne", de erről egyelőre nem mondtam le.

Én mellette magamra főzök, csirkemellet eszek rizzsel, zöldségekkel, különböző módon elkészítve. Egy hónapja csinálom, és még nem ettem kétszer ugyanolyat, és egyáltalán nem csömörlöttem meg tőle. Vacsorára túrót eszek, én fel szoktam dobni alacsony zsírtartalmú, steviával ízesített joghurttal. Heti háromszor járok súlyzós edzésre, a köztes napokon pedig 1-1,5 órát tempósan gyalogolok.

2014. márc. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Saláta, jégsaláta, egyéb zöldégek mehetnek kenyér helyett.


Amúgy ezek mellé kizárólag minőségi húsféléket fogyassz. Amit már feldolgoztak, csirkemell 'sonka', tejtermékek.. ezeket felejtsd el, élelmiszeripari csodák ezek, nem ételek.

2014. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!