Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pánikrohamok a koplalás miatt?

Pánikrohamok a koplalás miatt?

Figyelt kérdés

Anorexiás vagyok. Egyre több pánikrohamom van, egyszerűen csak rám tört, vagy nagyon kis apróságokon.. Azt szeretném kérdezni, hogy ez a koplalástól is előfordulhat?

És léci ne gyertek már itt az egészséges életmóddal, meg pszichológussal, mindezzel tisztában vagyok, a kérdésre kérek választ :)



2014. márc. 25. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a koplalástól van, attól van, hogy anorexiás vagy, tehát van valamilyen mentális zavarod és ezek általában nem járnak egyedül, most csatlakozott hozzá a pánikbetegség, ha nem mész szakemberhez, akkor egyre több lelki nyavalya fog rád törni, tapasztalatból mondom és nem annyira jó, amikor valaki már szinte semmit nem tud csinálni és ki se lát a depressziójából, én keresnék megoldást a helyedben.
2014. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Csak mert nagyon sokan erre fogták nálam, hogy nem eszek, mm konkrétan a hiányra.

És igazából próbálom keresni a pontos okát, hogy mitől lehet mostanában több, mert kiegyensúlyozottabbnak érzem magam, mint régebben és lelkileg kevesebb gondom van max "általános" stressz. És csak rám tör néha a roham semmi ok nélkül és csak utána jönnek az önpusztító gondolatok, hogy én ilyen vagy olyan vagyok..

2014. márc. 25. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig nem a kismadarak tesznek beteggé, hanem mégis az életmód amit nap-mint-nap folytatsz és amilyen hatások ebben rendszeresen élnek.


Pánikroham, anorexia (gondolom nervosa) mind mentális problémák, mégis mi mást lehet ezekről írni minthogy talán nem ártana meggyógyulnod?


Ha meg beteg vagy akkor persze hogy pánikrohamaid is lesznek, hiszen szépen hullasz szét. És ebben a koplalás meg az ócska táplálkozás semmit sem javít, legfeljebb tovább ronthatja a dolgokat.

2014. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!