Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 éves fiú vagyok. Már 2...

14 éves fiú vagyok. Már 2 hete folyamatosan edzek és fogytam 1 kilót. Ma megmértem magam és 2 kilóval többet mutat. Lehetséges hogy megindult az izomfejlődés és azért lettem nehezebb?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem, ilyen korban változhat a testsúly, mindentől függetlenül, nálam is volt már olyan hogy egyik nap 58, másnap 55, harmadnap 56 kilót mutatott (tudom sovány vagyok, nem ez a lényeg) meg szerintem két hét alatt nem tud annyi izomtömeg fejlődni, hogy észrevehető legyen. 16/f
2014. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az csak attól függ hogy mennyi tápanyag van az emésztőcsatornáidban. Ha tele vagy szarral és vízzel, simán ingadozhat ettől többet is a súlyod. Én már idősebb vagyok, de nekem akár 3-5 kilót is tud ingadozni a súlyom egyik napról a másikra.


Az izomnövekedés nem indul meg ilyen gyorsan. Pontosabban megindul, de több kiló izmot te csak több hónap alatt fogsz tudni felépíteni. Még ha nagyon kis vékonyka vagy, akkor is hetekbe telik mire látható, vagy mérhető izomtömeg épül rád.

2014. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönök a válaszokat de hogyan lehet lefogyni gyorsan és könnyen?
2014. ápr. 6. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!