Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nőtt meg néhány hónapja...

Miért nőtt meg néhány hónapja az étvágyam?

Figyelt kérdés
Sosem voltam rossz evő, a múlt évben nagyon sokat kondiztam, futottam és szálkásítottam, kevesebb kiló nem voltam, most is 70 vagyok, csak akkor még jobban látszódott a kockahasam , vállam hátam. Szeptember környékén lazítottam, belefért néha édesség is, de az alap zabpehely+ fehérje+ zöldségek+ csirkemelles étkezés megmaradt a mai napig. Ma már bűntudat nélkül veszek nlha "junk foodot" vagy iszok egy sört. Viszont kábé 5 hónapja iszonyatos étvágyam van, példénak leírom a mai reggelimet és ebédemet: 1 kefír , 1 paprika, 7-8 ilyen kis ostya, 1 szelet rántott csirkemell két fél sajtos pirítós, és egy retek közé téve, 12.15 ig csak két szelet ilyen törpesütit ettem , az osztálytársam kínálta, most ebédre: 1 banán 1 evőkanál kakaó, 1 evőkanál zabpehely, 1 tojás(ezek mikrós browninak megcsinálva), 1 tányér babfőzelék(kukorica+ csirkemell, liszt nélkül) 1 evőkanál tejföl, 30 g sajt, 3 db ilyen kis ostya, 2 db fél tk kenyér. és még nem vagyok tele , csak úgy vagyok vele, hogy amíg nem futok addig ne egyek már ennél is többet. Mostanában egyer többször eszek így össze vissza egybe mindent, és nagy az édességéhségem. 18/L

2014. ápr. 4. 12:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy 3 liter vizet iszok egy nap, délután egy banánt eszek estig és minden nap van edzése, este változó, hogy mit eszek, de akkor is 350-400 kalória értékben, fehérjedúsan
2014. ápr. 4. 12:50
 2/4 A kérdező kommentje:
Most este 3 szendvics csúszott le, tehát 600 kcal legalább, de még tudnék enni.
2014. ápr. 4. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam pont ugyanez a helyzet, állandóan össze-vissza falok mindent...:S Lehet, hogy a sport miatt van, több az izom, ami alapból több energiát igényel. Én minden nap futok, és azóta még éhesebb vagyok.
2014. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De én most kevesebbet sportolok mint fél éve, csak az a baj. De úgy vagyok vele, hogy elmegyek kedden vérvételre, hogy leellenőrizzenek.
2014. ápr. 5. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!