Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 3 het alatt lefogytam 10...

3 het alatt lefogytam 10 kilot azota folyamatosan rosszul vagyok enni sem tudok normalisan hogyan hizhatnek vissza?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, az nem normális, hogy ennyit fogytál
2014. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak riogatni, de a daganatos betegség jele a hirtelen fogyás. Főleg, ha még rosszul is vagy.

Menj orvoshoz, de sürgősen! Nem a fogyás a tragédia, hanem az azt kiváltó ok!

2014. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
es mitol fogytal le, direkt valami brutko fogyokuratol vagy csak ugy hirtelen? sztem ez azert meg nem rak meg hasonlok, lehet egy joval egyszerubb dolog, pl belfereg vagy hasonlo. persze doki az nem artana.
2014. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. Válaszoló hatalmas tévedsz!!!! Nem csak a daganatos betegségektől lehet fogyni...Lehet 1000 féle másmilyen betegség tünete /előjele is a gyors fogyás ! Én például a pajzsmirigy túlműködéstől fogytam 30 kilót kb.2-3 hónap alatt!!
2014. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,persze úgy fogytam 30 kilót hogy éjjel nappal zabáltam..
2014. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos ami biztos, fordulj orvoshoz, mert a fogyásnak valami szervi oka lehet. Valami nem jól működik. Ideg alapon is lehet fogyni, de gondolom az a legjobb ha kivizsgáltatod magadat
2014. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!