Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy fogytatok le?

Hogy fogytatok le?

Figyelt kérdés
Kezdő súly? Mostani súly? Mennyi idő alatt?:)

2014. ápr. 19. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevesebbet ettünk
2014. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szintiszoli123 ***** válasza:
77%
És többet mozogtunk
2014. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És nem csak kevesebbet, de még egészségesebbet is ettek amellett, hogy mozogtak. Na ezt rakd össze?
2014. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csodás:D:D
2014. ápr. 19. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
nem muszák egészségeseket enni ,hogy fogyj.Elég ha kevés a pénzed és egy hónapon belül leadsz 10 kilot
2014. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a hazipatika.com "5 hét alatt 5 kilót" fogyókúraprogramjával fogytam le. Ez egy klasszikus kalóriaszámlálós diéta, 1200-1600 kcal/nap, rengeteg zöldség, kb elég fehérje, aránylag kevés szénhidrát és zsír. 15 kilót fogytam ezzel, és ráadásul tartósan, soha többet nem jött vissza, és egy csomó jó étkezési szokást magamra vettem. Ez úgy 8 éve volt (de az a fogyókúraprogram még mindig megvan nekik, asszem most már cikkek formájában).
2014. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én augusztus elején voltam 83 kiló és most vagyok 67:)Ami szerintem jó a magasságomhoz képest,mivel majdnem 180 centi vagyok,és nagy része most már izom:)Elkezdtem futni,megtagadtam az egészségtelen ételeket,süti,csoki,tészta,stb.És sikeresen lement a felesleg.Bár most egy jó ideje tartom ezt a súlyt,tehát azt a 15 kilót kb. 2 hónap alatt adtam le.
2014. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!