Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha reggel vagy délelőtt eszem...

Ha reggel vagy délelőtt eszem valamit, rosszul leszek. Miért?

Figyelt kérdés
Általában délig, kettőig pont azért nem is eszem semmit (egy tejeskávén, fél liter zöld teán meg vízen kívül), mert ha eszem, ájulásérzetem lesz és elálmosodom. Nem tudom, miért van ez, a későbbi étkezések után semmi bajom.
2014. ápr. 22. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj terheléses vércukor- és inzulinvizsgálatot minél előbb.
2014. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy éve voltam terheléses vizsgálaton, minden rendben volt. Nekem ez a tünet mindig is fennállt (gyerekként se ettem reggelit, de akkor azért, mert nem bírtam legyűrni), de csak mostanában jöttem rá, hogy konkrétan ezt érzem evés után közvetlenül (de csak ha délelőtt eszem). Most is ettem egy jó reggelt kekszet, három kanál pörköltet, és néztem ki a fejemből. :/ Kb. tíz percig tartó állapot, után minden a régi lesz. Inzulinnal mi lehet a gond ilyen esetben?
2014. ápr. 22. 10:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem is egy éve, tavaly nyár végén, a terhességem alatt. Sosem volt a cukrommal gondom, rokonomnak van vércukormérője, néha megmértük, rendben voltam. Bár ilyen rosszullét alatt még nem mértem...
2014. ápr. 22. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!