Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni szeretnék, állandóan...

Fogyni szeretnék, állandóan próbálkozom de nem vagyok elég kitartó. Amint lemegy pár kiló már jön is vissza. Hogyan tarthatnám meg a súlyom?

Figyelt kérdés
58kg vagyok 162 centi, 52 szeretnék lenni. Futok és nem eszem zsíros kajákat,de nagyon imádom az édességeket és nehezen tudok neki ellenállni.
2014. máj. 17. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél kitartó. Ne haragudj, hogy ilyen flegma vagyok, de más út nincs.
2014. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 frodo# válasza:
Szia! Sajnos kevés infót írtál magadról, de első körben ezt mondanám: Az édesség imádat erős vitamin- vagy ásványi anyag hiányra utalhat. Ha telítve lennél ezekkel, nem kívánnád ennyire. Szóval első körben az étrendeden kellene változtatni. ha helyesen csinálod, megszűnik az édesség iránti vágyad. A másik dolog a mozgás. Ha valóban vitamin- vagy ásványi anyag hiányod van, akkor a sport csak tovább ront a helyzeten. Persze ne a mozgásd hagyd abba, sőt, csináld még többet, akár kerékpározz is, hanem az étrendedet gondold át. Tartalmazzon sok fehérjét, napi 5 adag gyümölcsöt és zöldséget minimum, illetve fogyassz minden nap magokat (dió, mogyoró, szotyi...). És igyál minimum 2,5L vizet egy nap elosztva, pl óránként 1.5dl-t. Meglátod milyen jót teszel ezzel magaddal :)
2014. máj. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rossz edzést csinálsz, rosszul étkezel.


Kezdj el jobban edzeni (erősítés + küzdősport + nyújtás, gyógytornák) és jobban enni - édességek helyett zsírt és húst, zöldségeket egyél.


Át fogsz állni, ha nem eszel elég zsírt akkor persze hogy jobban kívánod az édességeket, eddig önmagad ellen dolgoztál, és ezt gondolom nem is tudtad..

2014. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!