Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mozgásba nagyon hamar...

A mozgásba nagyon hamar belefáradok, az evést meg nem bírom visszafogni, mert állandóan éhes vagyok. Így mégis hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Már így is nagyon kövér vagyok (185-120 15/F) és a kaja tényleg az igazi ellenségem. Utálok enni, de mégis rá vagyok kényszerülve, különben csak szenvedek. Délelőtt hiába próbálok minél többet enni, akár sokat eszek, akár alig, délután mindig éhes vagyok. És akkor már nem tudok jóllakni.

2013. ápr. 8. 19:35
 1/7 anonim válasza:
A mozgást kicsiben kell kezdeni, aztán növelni, egyik napról a másikra nem leszel atléta. A kenyeret érdemes kivonni a forgalomból, de fogyás evés nélkül nem létezik, mivel egy idő után úgyis pótolod, mert farkaséhes leszel. Estefele érdemes ballasztot enni, azaz ilyen abonet kenyeret, vagy puffasztott rizst.
2013. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megsérteni, de 120 kilósan elég vicces ha valaki azt mondja, hogy utál enni..:D

Ha pedig se az evést nem tudod visszafogni, se a mozgást nem bírod elvégezni, akkor mit vársz tőlünk? Minden lehetőséget kilőttél..

2013. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2: Nem vicces az. Nyilván eszik, de nem azért, mert vágyik az evésre, hanem mert utálja az éhség mardosását. Nekem is vannak napjaim, amikor nincs étvágyam és különben sem akarok ételkészítéssel és mosogatással vacakolni, de jóllaknom épp nehéz, az éhség pedig figyelemrontó, idegesítő... (Nem mindig, de sokszor az.) Nehéz dolgok ezek :(


Nos, nem tudom, én megpróbálnék az étel fajtáján változtatni... Van, ami tele van kalóriával, mégsem laktat és fordítva és minden verzióban. S ugye, hol éhesek vagyunk, hol nassra vágyunk nagy éhség nélkül, ilyenkor más étel lehet megfelelő...

Egyetértek az elsővel, ha nem tudsz sokat mozogni, mozogj kicsit (s persze ne próbálj futni és ugrálni ezzel a súllyal), a semminél az is jobb, kezdetnek bőven megteszi.

2013. ápr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nő vagy férfi vagy?
2013. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ez is fontos
2013. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kerdes, hogy mit eszel? Szerintem meg kene tanulnod TAPLALKOZNI. Eleinte kenyszeriteni kell magadat a helyes eletmodra, majd egy ido utan normalissa valik, s az eredmeny is magaert fog beszelni.


Ezt egyedul te tudod megcsinalni. A sport jo, fontos, erdemes megszeretni. Nalad mar barmilyen tipusu reendszeres mozgas eredmenyt hozna, mert nem vagy hozzaszokva.


Erdemes irni egy kis fuzetbe miket eszel, igy onkontrollt gyakorolni. Ha normalis minosegu es taperteku elelmiszert fogyasztasz, nem fogod magad folyton ehesnek erezni. Amugy en teljesen normal testalkatu vagyok, es eleg gyakran eszem, de jo kajakat, es kis mennyisegeket. Emellett szeretem a mozgast, es szoktam tisztitokurat(nem fogyokura) is csinalni, hogy megtisztitsam a szervezetemet a felhalmozodott mereganyagtol amelyeket nem tudok kikerulni meg ezen eletmodom ellenere sem.

2013. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ES meg annyit hozzafuznek, hogy valoszinuleg valamibol nem kap eleget a szervezeted, azert is vagy ehes folyton. Egyel napi 5 x kisebb mennyiseget, samol d a kcal-t, es szedjel jo minosegu vitamint kuraszeruen, gondolom az utobbi idoben igencsak komoly hiany kepzodott.
2013. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!