Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért mondják, hogy este ne...

Miért mondják, hogy este ne együnk gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Oké, hogy cukor van benne, de 1-2 almától nem hízunk el.. Több, mint fél éve váltottam egészséges életmódra, és a vacsorám rendszerint 1-2 alma vagy banán vagy egyéb gyümölcs, és fogyok..

2014. máj. 22. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mostanában van ez a hülye gyümölcselleneség. Szóval csak ne hallgass rájuk :D
2014. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Senki nem mondja. Max azt, hogy ne faljál be egy ötkilós dinnyét.
2014. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem mondja, egy csomó olyan választ látok, hogy gyümölcsöt ne egyen az ember, mert van benne gyümölcscukor.
2014. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
miért pont este akarsz gyümölcsöt enni? egyél napközben, este csak fehérje kell semmi más
2014. máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mer nem ideális az emésztésnek. Bár ha azt nézzük, este már semmi nem ideális, fehérje sem kell feltétlenül. Illetve kinek mi az este.


Meg ez a téma már eleve szőrszálhasogatás. Vicces amikor kenyér meg joghurtevők mondják hogy nem esznek este gyümölcsöt.. vannak fokozatok, esti gyümölcs sem olyan rossz mint egész napos gabonaevés.

2014. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, de ha én este gyümölcsre vágyom, akkor gyümölcsöt eszem. Elég sokat változtattam a táplálkozásomban, nehogy már megfosszam magam az ilyesmitől... Nem érzem, hogy gond lenne, pedig a testem szólni szokott, ha baja van. Ha ez életemben az egészségtelenség, hát legyen :D

Igazából az egész napszaktól függő evés inkompatibilis velem, nálam ilyen nincs. Azt eszem, amire épp vágyom. Elnézve a sok ellentmondó szakértőt, még ez a legjobb, amit tehetek. A testem pedig nagy ívben tesz a cikkekre, amik szerint ekkor és ekkor kéne ennie, máshogyan működik.

2014. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsónak: majd 50 évesen mikor 2. otthonod lesz az SZTK rájössz h nem különbözöl te semmiben másoktól. vagy nem jössz rá és másokat fogsz hibáztatni a saját magadnak okozott károkért. Hajrá egyél ami jól esik.
2014. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, sosem megyek sztk-ba :) Nagyon jól eszem, de ha nem tenném, valószínűleg akkor is jóval egészségesebb lennék az átlagnál, egész jók a génjeim. De mivel 100 éves korom után is hosszú túrákat akarok tenni a hegyekben, plusz a mai élelmiszeripar olyan, amilyen, helyesnek vélem, hogy gondosan odafigyeljek a táplálkozásomra s ha ifjan nem, most már elkezdjek többet edzeni és izmot építeni :)
2014. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsónak: ezt örömmel hallom, de ne írj ilyeneket egy fogyni vágyónak hogy " Azt eszem, amire épp vágyom", mert pont az a gondolkodás mód vezetett oda hogy lassan minden 2. ember el van hízva, mert azt eszik amire vágynak függetlenül attól hogy tápláló vagy nem.
2014. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 47 éves vagyok, és nem járok SZTK-ba, pedig nem tankönyvből étkezem, főleg nem az összes egymásnak ellentmondó étkezési divat és mozgalom alapján. Azt mondod, hogy ezek szerint már csak három évem van, hogy beköltözzem az SZTK-ba?
2014. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!