Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » HELP! Holnap kb 8 órán kereszt...

HELP! Holnap kb 8 órán keresztül nem lesz lehetőségem enni, ezért mit kéne reggel ennem hogy 3 óra múlva már ne legyen haskorgás? Mert az kissé égő, és mindenképp meg akarom akadályozni

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lesz holnap?Vizsgálat?
2014. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Úristen 8 órán át?:D hát ez rengeteg.. csupán csak az emberek háromnegyede nem eszik 8 vagy több órán át napi szinten munka vagy egyéb dolgok miatt és ők kibirják :D reméljük te is:D
2014. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Márpedig nem triviális a dolog. Én pl. napközben szoktam enni.


Kérdező, nem ismerlek, nem tudom, Te mivel laksz jól :( Nekem egy alapos jóllakás segíteni szokott (beleadnék apait-anyait, tojás, zöldség és főleg olajos magvak, de ez az én stílusom), kivéve reggel, mert akkor nem eszem, csak megéheznék tőle. Úgyhogy én ma este ennék sokat és kibírnám akár egy napig, ha muszáj (de más embereknek ez mit se érne, megéheznének reggelre. én ételre se tudnék nézni délutánig). Igazából egy nap böjt tényleg nem nagy szám, csak persze legtöbbünknek szokatlan és el is gyengülhetünk tőle kissé, ez sokmindentől függ. Nem tudom, a korgás miért gond, ha nem eszel, természetes, hogy komoly esély van rá, normális dolog.

2014. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már úgy értem, napközben szoktam enni s nem poénból, hanem mert éhes vagyok és zavarna, ha nem ehetnék :) Nyilván nem halnék bele, ha nem ennék egy ideig, de azért jobban esik ennem, ez már csak ilyen.
2014. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Tojás, zsír, zsíros szalonna. Ez sokáig laktat, táplál.
2014. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!