Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki ismer valamilyen...

Jarold00 kérdése:

Valaki ismer valamilyen étvágycsökkentő tablettát amit az orvos felir?

Figyelt kérdés
187 cm magas vok 120kg sok mindent probáltam már fogyást illetööen nem sokat egy 5-10 kg között kéne szertenék leadni egyszer már sikerült akkor 17 kg adzam le de úgy hogy éhezetem és mellé futottam (10 szőllő volt a napi menűm) sajnos visszajött ahogy elkezdtem "enni" most vettem egy szobakerékrpárt és nap 30-50km (heti 250km megvan)megteszek már 1 hónapja csinálom az étrenden viszont most nem változtattam bizva hogy igy tartós lesz de semmi se ment le sőt talán még híztam is elkeseredtem 30 éves létemre holott mindig azt mondják hogy csak mozogjunk akára séta is segít és lám nem hozzá teszem nem egy fél disznót eszek meg miellőt jönne a komment pl ma egy tányér gulyásleves és 3 pici pogácsa se reggelo se vacsora
2014. máj. 27. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazában az lenne a jó, ha olyan mozgást találnál, amit élvezel. Középiskolásként, egyetemistaként jó időben napi 4-5 órákat is saját kedvükből fociztunk.
2014. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korpatabletta jó, olcsó, szinte 0 kalória, gyomorban szétterül, ezért megszünteti az éhségérzetet, de csak akkor hatásos, ha már eljutottál odáig, hogy élvezetből nem eszegetsz.
2014. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz. Nem az étvágyadat kell csökkenteni és kevesebbet enni, hanem hagyd el a keményítőt és a glutént (3 pici pogácsa, ugye? kikészíti a hormonrendszeredet) és csak a hús, zöldség alapú ételeket hagyd meg az étrendedben. Tojás, hal, olajos magok maradhatnak. Liszt, tej, cukor -> semmi.
2014. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" Valaki ismer valamilyen étvágycsökkentő tablettát amit az orvos felir? " - Reméljük nem, mivel egyetlen orvos sem kellene semmilyen étvágycsökkentő tablettát sem felírjon, ugyanis nem ez a megoldás.


Szénhidrátszegény diéta és intenzív, de ugyanakkor kíméletes mozgás szükséges ( kíméletes az ízületek szempontjából ).

Amit te csinálsz, az helytelen és nem fog eredményt hozni, te csak éhezteted magad, de fogalmad sincs róla, hogy ezzel semmit nem érsz el.

2014. máj. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!