Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ilyen adatok mellett ajánlott...

Ilyen adatok mellett ajánlott fehérjeport szednem edzés mellé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


64,5 kg vagyok és 17 éves. Már 3 hónapja 3 naponta járok edzőterembe. Legfőbb célom, hogy a felsőtestem ki legyen dolgozvakockás has stb..., (na és persze hogy formában tartsam magamat).


Egyik ismerősöm felajánlotta, hogy elad nekem egy 500 g-os fehérjeport (Biotech USA ISO Whey Zero)


Szinte minden nap eszek húst, felgyorsítaná az izomtömeg növekedésemet, ha minden edzés után innék shaket?



2014. ápr. 26. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Számold ki hogy meglegyen 2gramm/testsúly kg fehérje, a te esetedben kb 129 gramm. A shake jól jöhet edzés után sőt ajánlott is de csodát ne várj tőle. Amúgy én biztos nem azt a fehérjét venném a helyedbe mert sokkal olcsóbban találsz olyan minőséget, sőt valószínűleg jobbat. 500gramm amúgy se sokáig elég.
2014. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszodat!
2014. ápr. 26. 21:39
 3/5 anonim válasza:
Fehérje beviteled meg legyen húsból ez a lényeg és fejlödni fogsz, fehérjeport kiegészitésként szoktak szedni ha nincs meg a fehérje bevitel. Azért is a neve táplálék kiegészitó. De maga a szilárd kaja többet ér.Meg van akinek a gyomra nem birja a koncentrált fehérjeport (puffad,fosik,stb).szval ha iszol is edzés után igyál magas minöségü izolátum feherjét
2014. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem kb mennyi húst kéne ennem edzés napján, hogy meglegyen a megfelelő fehérje a fejlődéshez?
2014. ápr. 27. 00:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kalóriatáblázatot, 100gramm csirkemellben kb 20gramm van de ehetsz még tojást is mellette az is nagyon jó fehérjeforrás
2014. ápr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!