Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van értelme az ételintoleranci...

Van értelme az ételintolerancia vizsgálatnak?

Figyelt kérdés

[link]


Ezeket a vizsgálatokat ilyen géppel végzik. Az egyik kezemmel meg kell fogni azt a vastagabb fogót, a másik kezemen középső ujján pedig megérintik az "allergológiai pontot" egy műszerrel.


Így a szervezetemet valamilyen módon érintkezésbe léptetik különböző élelmiszerek "rezgéseivel" és a műszer kijelzi, hogy miként reagálok.


Az arcomon lévő aknék miatt részvettem tehát ezen a vizsgálaton (önálló döntés) és az alábbi eredményeket kaptam. Érzékeny vagyok a: finomlisztre, a tojásfehérjére, a dióra, a mogyoróra, a tehéntejre, az élesztőre.


Olyan hihetetlennek tűnik, hogy megfogok egy műszert és mindent kimutat. Viszont ez a módszer szerintem külföldön is elterjedt.


Kíváncsi vagyok a véleményeitekre. :) Köszönöm a segítséget.



#étel #ételérzékenység #ételintolerancia vizsgálat
2014. jún. 15. 01:29
 1/6 A kérdező kommentje:
*kezem
2014. jún. 15. 01:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy átverés. Gondolom jó sok pénzt is fizettél érte.

Ne haragudj, de még viccnek is rossz. Hát persze, megfogsz egy gépet, és kimutatja mire vagy érzékeny, anyám...

2014. jún. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez bizony átverés a javából.
2014. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok még. Köszönöm az edigieket.
2014. jún. 25. 18:53
 5/6 A kérdező kommentje:
*eddigieket
2014. jún. 25. 18:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is átverés.
2014. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!