Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha 1 hétig a barátomnál...

Ha 1 hétig a barátomnál voltam és 5 napig nem voltam nagy wc-n és kb 2-3 napig tartottam vissza. Lehet bajoM?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 15:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet bajod,csak elég kényelmetlen,felpuffad a hasad,és a gyomrod sem tud ideálisan emészteni olyankor,meg a beleknek sem tesz jót a feszítés,telítettség.Amúgy megértelek,én sem tudok idegen helyen nagywc-zni,mert egyszerűen nem jön.Szerintem ha kell,olyankor mond,hgy mész zuhanyozni,és akkor elvégzed közben és még egyet zuhanyzol is utána,így nyugisabban tudsz lenni.
2010. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
69%

Szia!

Elvileg nem lehet bajod! ismerős a helyzet, én osztálykirádnulásokon voltam így még kisebb koromban. egyszerűen nem tudtam elmenni wcre. de ha jobban belegondolsz ez hozzátartozik az élethez. semmi szégyellni való nincs benne. idővel megérted és akkor ez a téma nem fog kellemetlenül érinteni.:)

2010. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Most voltam először náluk...a wc a nappali mellett van ahol általában az egész család kinn ül...és minden kihallatszik...Kösz h. bunkók vagytok...-.-"
2010. jan. 3. 15:46
 14/32 anonim ***** válasza:
62%
hát ne haragudj,azért én sem szoktam a barátom előtt sz.rni meg fingódózni,az az én külön kis ügyem,elvonulok és megoldom diszkréten,vagy itt mindenki tanyán nő fel??
2010. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
26%
hát ha te speciel olyan büdöset sz.rzs hogy nem tudod elviselni,pár percig,az már a te bajod,amúgy nem muszáj zuhanyozzon,csak mondja azt,te agytröszt.
2010. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Nem vágod h. most voltam először nála mi?...ha te mész a párodhoz akkor első nap szétszarod a wc-t jó parasztosan??
2010. jan. 3. 15:53
 17/32 anonim ***** válasza:

A "DSA" (?) válaszokat író szerintem egy pattanásos kis kamasz, aki életében még nem volt ellnekező nemű emberrel, aztán nincs jobb dolga, mint hogy másokat fikázzon. Szerintem ha ez örömet okoz neki, akkor irkáljon csak ide, más dolga úgy sincs. Ugye picim ?? :)

Visszatérve a kérdésre: sajnos, amikor a barátomnál vagyok, én sem tudok wc-re menni, mert ugyanez a szitu, és sajnos nem feltétlenül tudok mindig "halkan" wécézni. Mindig otthon vannak? Nem tudsz hazaugrani? Vagy máshova menni? Ha már csak ketten lesztek , egyszerűbb lesz megoldani, mert meg lehet vele beszélni, de a családnak én sem jelenteném be, hogy tessék a szobában maradni, amíg ki nem jövök a wécéről, és vegyék hangosra a TV-t :(

2010. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Nem tudok haza ugrani mert 150km-re lakik...és előtte tényleg nem lenne baj...csak a családja előtt...és igen..mindig otthon vannak :(
2010. jan. 3. 15:55
 19/32 anonim ***** válasza:
25%
Igen ha először megyek a barátomhoz akkor sem ártok magamnak azzal hogy a természetes szükségleteim visszatartom mert ennél több eszem van. Nem szoktam neki azt mondani, hogy drágám most megyek sz*rni. Mondjuk én nem is szoktam sz*rni, csak wc-zni vagy kakilni esetleg.
2010. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
65%

Persze nálunk sem szokás, csak annyira nevetséges volt, hogy nem tudtam komoly lenni.

Igazából én is felmegyek az emeleti wc-re hogy ne hallják amint bombázok, de nem tartom vissza napokig.

De ha zavar akkor wc-z éjjel amikor nem hallja senki.

2010. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!