Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha 1 hétig a barátomnál...

Ha 1 hétig a barátomnál voltam és 5 napig nem voltam nagy wc-n és kb 2-3 napig tartottam vissza. Lehet bajoM?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 15:22
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az oldal arra való hogy kérdezzen az aki kiváncsi valamire..
2010. jan. 3. 16:01
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
igen,szerintem is jó ötlet,hogy akkor menj este,mikor a többiek már elvonultak és nem császkálnak a budira,én ezt tenném.
2010. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
68%
és az a baj hogy hivazkozol itt ilyen dolgokra hogy először voltam ott először voltam ott holott tudod te is hogyha sokadszorra lennél ott sem tudnál wczni mert akkor is ott lesz a család ,akkor is parázol...ha tényleg ennyire nincs eszed és nem látsz bele a dolgokba kérdező tényleg megérdemelsz egy szép bélcsavarodást de azt mondom még mindig jobb hangosabban is intézni a dolgod mint a kíntól fetrengve majd várni a műtétre...
2010. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Najó,akkor most megkérdezem hogy mitől félsz inkább??,hogy hallják??(szerintem senki sem ezt füleli,hogy te közben mit csinálsz)
2010. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
33%

én se tudok mashol kakkantani nagyon..de megoldom, legjobb ha zuhanyzaskor kifingod magad aztan vmivel könnyebb.. tenyleg es mi van ha kakiszexre ker meg??? puruttyaaaa

amugy ugy hallottam egy parkapcsolat akkor jo ha mernek a parok egymas elött fingani :D

2010. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
De mondom h. nekem nem azzal van a bajom h. a pasim előtt ....
2010. jan. 3. 16:30
 27/32 anonim ***** válasza:
Nálunk a munkahelyen van ilyen probléma. Komoly hivatal, tele intelligens emberrel, de a wc falai olyan vékonyak, hogy mindig halljuk ha valaki szétrobbantja a wc-t. Először fura volt, de most már megszoktam és recsegve készítek menyasszonyi tortákat.
2010. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
38%
Ezt a kakisexes témát már nem is mertem felvetni mert már ennél lightosabb postomat is törölték :D
2010. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
59%
mért belölled ömlik a szar hogy szétszarod a wc-t vagy mi? minden meber szokott wczni könyörgöm. nem hiszem hogy ő nálatoknem ment el wc-re baszus. és mi az hogy minden kihalatszik? nyögsz szarás közbe és akkora jön ki belőled hogy szétesik a wc? gondolkodj már. barátodnak nem tünt fel hogy nemvoltál wc-n egy hétig? istenem.. ekkora buta legyél.
2010. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
soha netarsd vissza mert a vstagbeledet végbeledet meg kinzod ezel ijenkor utolag okos az ember lemehetélvola pl kocsmába vagy sztkba. én megétem a bajod ez ösztönös tt. zl.
2010. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!