Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miket egyek, hogy hízzak? 22/L

Miket egyek, hogy hízzak? 22/L

Figyelt kérdés
162cm és 48kg vagyok. Erőtlen vagyok, sokat szédülök. Az ideális súlyom, amivel jól érzem magam az 56kg. Tavasszal fájt a bölcsességfogam alig tudtam enni, később meg már étvágyam is alig volt. Ne gyertek azzal, hogy fogadjam el magam, meg később úgyis hízni fogok.
2014. jún. 18. 09:44
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a "hí-t" evés nélkül is ki lehet mondani. Sőt, sokkal egyszerűbb úgy.
2014. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szalonna,kolbász,hurka,tésztafélék,gyorskaja,pizza ilyesmitöl hamar hizhatsz.
2014. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most mi van? Nem értem.
2014. jún. 18. 10:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon változatosan kell enned és közben fokozatosan többet kell mozognod.Jól tudom,hogy milyen pocsék érzés nagyon soványnak lenni.Én végre normál testsúlyú vagyok.Ezektől híztam:

Reggelire: variációk

1.keksz (győri vagy egyéb), joghúrt, gyümölcs.

2.tejberízs,tejbegríz,műzli,gabonapehely (az sem aj,ha gyerekes gabonapelyhet eszel,mert azokban sok a B-vitamin)

3. főtt tojás, tükörtojás, tojásrántotta, tojásosszendvics,virsli mustárral.

4.Sok vajasszendvics

Ebédre: variációk,szokások

1.sok majonézt és mustárt egyél

Majonézes saláták:amerikai saláta és még sokat találsz receptekben.

De majonézzel ízesítheted a főtt rízst,kukoricás rízst is (mégha fura is elég finom)

Mustár jöhet a virsire,hot-dogra.De csinálhatsz mézes mustáros szószokat és pácolt húsokat.

2.egyél sok tejfölt

Tejfölös-cukros kenyeret ez a legfinomabb.Gombócokhoz is azt egyél.

3.rántással készűlt leveseket.

Ilyenek a krémlevesek,zöldséglevesek.

4.Gyorséttermi ételek pl.sültkrumpli,hamburger,pizza

5.A desszert.A tejszín hízlal.De csak a növényi tejszín,az igazi tejszínből készűlt hab.A habporból készűltek egyáltalán nem hízlalnak.A habhoz csinálhatsz kávét vagy ehetsz hozzá reszelt gesztenye masszát.


Nasizz! De sokan,ahogyan én sem tudok hízni a csipszektől.Sokan ezt irigyelik.Ha te sem hízol a csipszektől akkor ropizz,szotyizz,mogyizz (de ezek sem biztos,hogy hízlalnak.


Vacsorára most nyáron tudsz főtt kukoricát enni.Ez is elég hízlal,pláne a vajtól.


Sokat sétálgass reggelente reggeli előtt.Ebéd elött is sokat sétálj vagy biciklizz.És még vacsi elött is sétálj.Késöbb pedig már kocoghatsz is reggelente. Sokat tollasozz és ping-pongozz.

2014. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az energia input/output arányain kell változtatnod. Sokat egyél, keveset mozogj! Ennyi a titok. Esetleg menj el orvoshoz. Lehet a metabolizmusoddal van probléma. Vannak étvágynövelő készítmények is, stb. Magam is vézna vagyok, de engem nem zavar. 185/74.
2014. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!