Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miket egyek reggel délben...

Miket egyek reggel délben este hogy hízzak is? 182/55

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ,h miért nem hízol.Pl. ha sokat mész egy nap Wc-re,akár rendszeresen naponmta 2x is,akkor lehet,hogy ételallergiád van és amiatt nem hízol,de más betegségek is álhatnak a háttérben. a legkézenfekvőbb válasz,ha nincs bajod,hogy egyékl sok szénhidrátot,zsírt,kakaót,csokit,édességet stb. stb.
2009. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de konkrétan? ez olyan mintha kérdeztem volna mivel fűtsek h környezetbarát legyen és mondod h megújuló energiával
2009. jan. 24. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez alkat kérdése,mert ha ennyire jó az emésztésed meg az anyagcseréd,ehetsz annyit amennyit csak bírsz!Lehet h ha most neki állsz enni mindennap pizzát meg sütit meg hamburgert stb...lehet h hízol,de csak azt éred el vele h teljesen tönkre teszed a szervezeted!Inkább fordulj dokihoz v szakértőhöz...a tesóm volt barátnője is szenvedett kóros soványságban,neki vmi gyógyszert v nem is tudom már h mit felírtak,hogy hízzon.... ha annyira akarsz hízni akkor egyél késő este ......
2009. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

ha este eszek meg aznap éjjel mintha kivégeznének olyan roszullétek vannak. meg másnap használhatatlan vagyok teljesen :S

És ami az orvosokat illeti szégyen ami most van nálunk

voltam kórházba is a soványság miatt is de hozzá se tudtak szólni , semmi de semmi :( orvoshoz ne küldjetek!

2009. jan. 28. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!