Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki segítene nekem?

Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most,hogy itt a nyár szeretnék valami normális hasizmot kiépíteni magamnak tudom rengetegen divatból akarnak kockahasat,de én nem engem csupán zavar,hogy olyan a hasam amilyen.

Lényeg:

Gondolom elkerülhetetlen szempont,hogy diétáznom kell,de nem tudom mit szabad és mit nem.

A legjobb az lenne ha skpyon pl.tudnánk beszélni és a részleteket ott leírni.

nő/férfi lényegtelen csak valaki segítsen.



2014. jún. 22. 21:44
 1/2 anonim válasza:
Miért nem olvasol utána szálkásító edzésnek? Biztosan nagyon sok javaslat van hozzá. Diétához: csökkentsd a szénhidrátfogyasztásodat, (kenyér, péksütik, tejtermékek stb) és lefekvés előtt 2 órával már ne igazán egyél, estére-éjszakára amúgy is jó elkerülni a nehéz, zsíros ételeket. Kezd el sportolni. Szerintem kezdésnek ennyi elég. Aztán hátha jön valaki, aki okosabb nálam a témában. :)
2014. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2014. jún. 23. 14:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!