Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit gondolsz erről? Engem...

Mit gondolsz erről? Engem idegesít

Figyelt kérdés
sok fiú mondja, hogy széplány vagyok, de elől deszka hátul léc. ez nagyon zavar. van hogy kövérnek van hogy normálistestalkatúnak tartom magam:S.. egyébként 170cm/53kg vagyok. miért van ez? ti mit szóltok ehez az egészhez?
2010. jan. 4. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Te szerintem az osztálytársam vagy xD Nálunk van 1 ilyen csaj akinek eztmondjuk :D
2010. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önértékelési problémáid vannak! Valószinű egyik ellentétes véleményt sem tudod elfogadni, ami a kinézetedet illeti. Valamiért más szeretnél lenni, mint amilyen vagy. Tanuld meg szeretni magadat; a testedet, a jellemedet és szeresd magad körül a világot.
2010. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat.

igen sajna nincs sok önbizalmam:S

2010. jan. 4. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
majd két gyerekután és normális család férjel remélem nem lesz ijen gondod üdv tt.zl.
2010. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedd észre, mi a szép Benned! Ha a fiúk szerint csinos vagy, kérdezd meg őket, mi tetszik nekik Benned! :D Amúgy: fogadd el Önmagad!
2010. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi utolsó válaszoló:)
2010. jan. 11. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!