Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hallottam arról hogy valaki...

Hallottam arról hogy valaki csak főtt tojást evett és sokat fogyott, mert jól lakott napi 6 tojástól. Valaki próbálta már ezt? És milyen sikerrel?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem laknék vele jól.
2014. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én arról hallottam, hogy valaki csak fagyit evett.

A lényeg az, hogy iszonyat egészségtelen az ilyen szélsőségesen egyoldalú táplálkozás.

Arról nem is beszélve, hogy pont attól, hogy egyoldalú, amint abbahagyod rögtön visszajönnek a kilók.


(Az meg már csak hab a tortán, hogy egy hét után kihánynád a tojásokat az undortól.)

2014. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A tojás viszonylag egészséges, de 6 darab az kb egy ebéd. Pedig én nem is eszem sokat.
2014. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én meg arról hallottam, hogy több hasonlóval próbálkozó az első néhány napi tojásdiéta után masszívan epét hányt.

Én nem próbálnám ki.

2014. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Egészséges epe mellett kizártnak tartom. Azt már a szénhidrát zabálás, illetve az előzőleg zsírszegény táplálkozás tönkrevágta.
2014. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a Mi Közöd Tőle már megint egy Tápiharcos klón? Vagy a Tápiharcos csak ráragasztotta pár hülyére azt, hogy mindenre a válasz a glutén?

Mi Közöd Tőle, te igen-igen könnyedén vered akárkinek az akármijével a csalánt, de ha esetleg rákeresnél arra, hogy tojásdiéta, akkor minden erről szóló fórumban ilyen esetekről találnál leírásokat.


Ennyire szélsőséges diéta ROSSZ.

Az más kérdés, hogy nyilván ha az ember csak tojást eszik, az egyben eléggé szénhidrát- és kalóriaszegény étkezés is, tehát valószínűleg jön vele a fogyás. Az más kérdés, hogy mellette lesznek-e hiánybetegségek (igen), tojásundor (igen), epeproblémák (igen), és hogy a fogyókúra abbahagyása után visszajönnek-e a kilók (igen).


Nem tudom, meddig kell még mindenhol leírni, hogy a tartós fogyás kulcsa AZ ÉLETMÓDÁLTÁS. Olyan diétát válassz, amit egész életedben tudsz tartani!

2014. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
glutén -> szénhidrát
2014. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Nem vagyok Tápi klón. Ezt kikérem magamnak. Én én vagyok. Egyéniség, a természet megismételhetetlen csodája.


A tojásdiéta önmagában hülyeség, ezt senki nem vonta kétségbe. Igaz, nem írtam ezt az egy mondatot le, de ezt magától értetődőnek gondoltam. Én paleós vagyok. Enyhe ketogén vonásokkal. Átlag tojás fogyasztásom napi 4-8. Én nem okádok tőle epét, szerintem más sem. Ezen felül eszem még húsokat és szalonnát/tepertőt is. Mégsem okádok epét. Most mérges vagy?


Nem gondolom, hogy mindenkinek ezt a táplálkozást kell követnie. Akkor miből élne meg a gyógyszeripar? A tehetségtelenebb élelmiszeripari cégek is elbuknának, akik nem tudnak profilt váltani. Ilyen szörnyűséget nem kívánok senkinek! Minek néztek engem? :)

2014. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fogyás nem arról szól, hogy minél kevesebbet eszünk, mert akkor vattadiétát kel csinálni.
2014. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!