Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elkezdtem fogyókúrázni....

Elkezdtem fogyókúrázni. Véleményt mondanátok?

Figyelt kérdés
Le szeretnék adni a tömegemből. Napi 1 órát sétálok,Abflexet használok napi 3x,Leg Magi-et használok napi 3x. Napi 4-5 liter vizet és 1-1,5 liter zöldteát iszok. Nem eszek édességeket,megtiltottam a cukros üdítőt,a fehér kenyeret és péktermékeket és csak szárnyas húst(főleg csirke mell,de néha pulyka) valamint halat fogyasztok(különféle halak és tenger gyümölcsei). Az étrendembe zöldséget és gyümölcsöt is bőven bevittem. Salátát naponta többször is eszem Hatásos lehet így?

2014. júl. 1. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amíg nem írkálod ki pontosan melyik komponensből mennyit eszel addig minden próbálkozás lószar.Mikor fogjátok már fel?
2014. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Zöldárpa-ital

Abflex,Leg Magic

Reggeli: Saláta(káposzta,fejes saláta,borsó,hagyma,paradicsom,natúr,zsírcsökkentett joghurt pirított korpáskifli)

Tízórai: Alma

Abflex,Leg Magic

Ebéd:Hasonló saláta,1d csirkemell

Uzsonna:Alma

Abflex,Leg Magic

Vacsora: Hasonló saláta

Séta,Tollas

2014. júl. 1. 14:31
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez gyors éhenhaláshoz vezet...
2014. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nai 6-7liter folyadék??? Minek???
2014. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért,mert a víz segíti a fogyást. Ráadásul mióta ilyen sokat iszom jobb a közérzetem és a fejfájásom is elszállt
2014. júl. 1. 14:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Reménytelen eset.Agyhalál diagnosztizálva :)
2014. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Napi 5 liter folyadék oké, de miért csak fehér húsokat eszel? Kellenek a vörös húsok is, illetve a fehérjén és a roston kívül energiaforrás: zsírok. magvak, zsírosabb húsok.
2014. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sowilo ***** válasza:

Nagyon jól tetted, hogy ezeket elhagytad az étrendedből, bárcsak mindenki így kezdené a diétát...


A probléma, hogy kevés a hús. Egyél jóval több húst. Ne csak szárnyast, a marha ugyanolyan jó, és a disznó is mehet néha.


Több zsírt egyél, ne félj a zsírosabb húsoktól, és a salátára is locsolj mindig valami növényi olajat. Oliva, lenmag, stb, a lényeg hogy ne finomítottat.


A legmedzsik és abflex tökéletesen fölösleges, semmire nem jó. Ez abból is látszik, hogy képes vagy napi háromszor csinálni. A napi 1 óra séta oké, de legyen inkább helyette tempós gyaloglás. Vagy intervallum futás. Azt elég kétnaponta is...

2014. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A víz segíti a fogyást, de ennyi csak megterheli a vesédet, bőven elég 3-4 liter max.
2014. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sowilo ***** válasza:
Intervallumos futás mellett kívánni is fogod így nyáron a napi 5-6 liter vizet:D
2014. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!