Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mégis hogy étkezzek egészséges...

Mégis hogy étkezzek egészségesen ha az anyám nem veszi meg a jó dolgokat, csupa egészségtelen van itthon?

Figyelt kérdés
más bajokat most nem fejtenék ki, de nem, nem lehet megbeszélni vele.
2014. júl. 6. 18:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
8-as:bocsika, hol láttad hogy fogyni akarok? az egészség SEMMIBEN nem függ a kalóriáktól.jobb ha most megtudod.
2014. júl. 7. 17:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy nincs olyan, hogy egészségtelen dolog, ha beosztod, számolod, akkor nem egészségtelen. A pörkölt se rossz, csak nem kell kétpofára 8 kiló tésztával enni.
2014. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
8%

Akkor meg takarodj el diákmelóra! Emeld fel a segged aztán húzás! Kis taknyos...

Én nem veszem fel amit írsz nekem, de szánalmas vagy...nem vagy képes elviselni, ha valakinek igaza van... remélem egyszer lesz családod és rájössz, hogy nem minden olyan kis habcsók mint aminek gondolod

2014. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

9-es és 13-mas vagyok...

Kezdjük előröl...oké?

Szóval...először is felejtsd el azokat, amiket írtam eddig...és bocsánatot kérek...tényleg, felejtsd el, amit írtam. (Kivéve a mostanit)

Másodszor...

Ha betöltötted a 16-ot, most nyáron, hogy kicsivel több pénzed legyen menj el diákmunkára.

Sajnos az a gond, hogy a legtöbb egészséges dolog már nem olyan egészséges, mint amilyen néhány éve volt, és ami az maradt, az rettentő drága...

Mért nem lehet anyukáddal beszélni? Mennyi idős vagy? Testvéreid egyébként vannak? A többi problémát nem fejtetted ki, így sajnos nagyon nehéz olyan tanácsot adni, ami megfelelő volna, és ne bántanánk meg...

2014. júl. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez elég kevés információ, nem tudni mit értesz egészséges és szemét ételközött, és a válaszadók is különbözően vélekednek a dologról. Kicsit konkretizálni kéne.

Amúgy igaza van annak, aki azt mondja, hogy ha nem felel meg akkor vegyél/főzz magadnak. Ennyi évesen már elvárható, hogy szükség esetén tudj főzni magadra.

2014. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!