Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyors tipp hízókúrára?

Gyors tipp hízókúrára?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a B-vitamint, éjjeli vacsorát, zsíros kajákat. Valakinek valami tuti tipp, amiben nincs benne a sportolás? Nem húst akarok, hanem zsírt.
2011. júl. 12. 21:23
 1/6 kisnita ***** válasza:

Sok szénhidrát, ennyi a "titok" :)


De ez inkább alkati kérdés, van aki a víztől is hízik van aki meg megehet egy lovat is akkor se hízik el.

A legjobb az lenne ha megbarátkoznál a saját testeddel és elfogadnád magad.

2011. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is vékony vagyok és a családom is vékony,szóval genetika...Sokféle lehetőség van:pl. ha sportolsz,lehetsz izmosabb,és az erősebbnek mutatna.Vagy elmész egy orvoshoz,vagy ehhez értő szakemberhez aki segítséget tud adni.Én nem akarok butaságot mondani,de amióta van barátom,erősebb vagyok alkatilag : ) Pedig nem szedek fogamzásgátlót,gondolom a hormonok : ) (nem vagyok terhes,mielőtt még valaki erre célozgatna) .Az én véleményem szerint butaság össze enni mindenféle zsíros ételt...Árthat a koleszterinednek,szív és érrendszeri problémákat is okozhat,stb...A húsok többnyire alapból sósak,vagy ha sok chipset ennél attól pedig kipattoghat a bőröd,és zsíros lehet.Ha meg nemsikerül híznod,mint nekem sem eléggé,ne keseredj el,ilyen az alkatod és kész,sokat örülnének ha ilyenek lennének,inkább örülj annak hogy bármiből bármennyit ehetsz,míg mások ránéznek egy kiló kenyérre és már híznak egy kilót : ) Inkább sportolj tényleg,egyél sok friss gyümölcsöt,legyél vidám,a kisugárzás is fontos : ) A kedvesség,stb,ész : )
2011. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvasgasd ezen az oldalon a fogyókúra rovatot, és csináld mindennek az ellenkezőjét, amit ott tanácsolnak!
2011. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az alkatomat már megszoktam, nem azzal van a gondd, hanem 165 magas vagyok és 40kg ami kb annyit jelent hogy meg tudom számolni a bordáimat és 2 hét zabálás után ha rámjon 2kg azt 3 nap alatt le is adom ... és ez nem olyan "de szép vékony vagy" vékonyság, hanem az a "eszel te rendesen?" féle. Nem is az zavar, ahogy kinézek, hanem hogy minden második ismerősöm megkérdezi, hogy mi az egészségugyi problémám, hogy így nézek ki ...
2011. júl. 12. 21:47
 5/6 anonim válasza:

20 éve tartom a 63 kilót a 182 centi magassághoz. Volt minden: zabálás (zsír, szénhidrát, stb.), vitaminok, testépítős-hormonbombás testtömegnövelők a komolyabbakból.

Semmi, a sport az egyetlen, amivel formálni lehetett, de az alkati-genetikai adottságok korlátoznak ...

2011. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 23:31-es vagyok...Tudod én is pont 165cm vagyok,de én igaz 46-48kiló.Sokszor ráállok a mérlegre,és egyfoltyában változik,egyszer ennyi,másszor annyi.Rájöttem hogy a mérlegünk rissz,mert a suliban is szokott lenni méretkezés és ott mindig több vagyok!Én is voltam 40-42kiló!És még 48kilóval is vékony vagyok,és ugy nézek ki mint egy kisgyerek.De a keresztanyám aki 40év körüli ő is csak 46kiló,és sose volt több.És mégis teljes élete van,meg gyereke van : ) Ha mást zavar,had zavarjon.Te tudod hogy nem vagy beteg.És ettől függetlenül lehetsz gy nagyon aranyos és kedves lány is : ) Ha nem fogadod el magad,mások hogyan fogadjanak el? És mondtam,inkább sportolj,az izom is jó : ) Meg egyél sok egészséges dolgot.És ne terheld a szervezeted mindenféle szénhidráttal meg zsírral,mert az egészségre pedig káros!Inkább fordulj orvoshoz,vagy hozzá értő szakértőhöz,ők tudnának ebben segíteni!Sokkal jobban jársz és előrébb jutsz,mintha csak összeennél mindent mindennel,stb!
2011. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!