Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak? 6kg-ot híztam...

Mit csináljak? 6kg-ot híztam 1 hónap alatt.

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.Elég vékony voltam,és most el vagyok keseredve,mert 1 hónap alatt 6kg-ot híztam és csíkok jelentek meg a fenekemen,amiket azthiszem striáknak hívnak.. Nem tudom mit csináljak,a fogyókúrát azt mondják ne próbáljam ki 13 évesen,de valamit kéne kezdenem magammal.. Elkezdtem aerobikra járni a camponába,meg zsírégető edzésekre,ha van időm hetente 3-szor. Az étrendemen is próbálok kicsit változtatni. De szerintetek ez normális hogy ennyit híztam ennyi idő alatt? Elmentünk orvoshoz,hátha esetleg a hormonok miatt van,vagy cukorbeteg vagyok,de még majd lesz vérvizsgálat. Ja és valaki tud mondani egy krémet ami jó a striákra és neki használt? Mert egyre erősebbek,remélem még el lehet tüntetni valahogy.. Szóval nagyon megköszönném ha mondanátok egy olyan krémet vagy valamit amitől nektek eltűnt.

2014. júl. 17. 00:29
 1/3 Szintiszoli123 ***** válasza:

Durván sokat kéne zabálni, hogy 13 évesen ennyit hízz 1 hónap alatt. Persze nem lehetetlen, de mindenképpen kivizsgálandó. Hormonok.

Fogyókúrázni ne kezdj, amíg nem tudod, hogyan kell!

2014. júl. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi,rosszul írtam szerintem kb. 2 hónap volt
2014. júl. 17. 22:34
 3/3 anonim válasza:

13 évesen én is sokat híztam, igazi kis duci kislány lettem.. aztán nőttem és most mindenki azt mondja hogy túl vékony vagyok. Szerintem ilyen korban minden lány hízik egy kicsit, de a mozgást természetesen ne hagyd abba, arra egész életredben szükség lesz.

A striák ellen szerintem nincs semmi, valaki hajlamos rá, valaki nem és valakinek eltűnik valakinek ott marad. Vagyonba kerülnek ezek a krémek és szerintem semmit nem érnek.

2014. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!