Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Paleo táplálkozók, mit esztek...

Paleo táplálkozók, mit esztek meg egy nap, hogy néz ki egy hétre a kajátok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 00:55
 1/6 anonim válasza:
Hát, mindenek előtt nagyon sok gyümölcsöt, uzsonnára, tízóraira. Ebédre húst zöldségekkel. Vacsorára meg nekem nlmindig változik.
2014. júl. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Reggelire 70 deka mamutlábszár, ebédre natúr dínómell, vacsorára meg keselyű leves
2014. júl. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.: én úgy tudom, hogy sok gyümölcsöt nem ajánl a paleo, tehát úgy adsz tanácsot, hogy nem vagy tájékozott.


2.: nincs humorod, fölösleges erőltetned


Másoktól örömmel fogadok üzenetet!

Jöhet a közismert magyarországi fikázás is, nem igazán foglalkozom vele.

Nem vagyok semmilyen híres táplálkozási forma követője, mindössze érdeklődés... Sok az ellentmondás ebben a paleoban.

2014. júl. 19. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Édesem!

A paleolit diétának talán az egyetlen, széles körben elismert előnye, hogy nem javasolja a mesterségesen előállított, finomított élelmiszerek fogyasztását. A szakértők többsége szerint azonban a modern embereket sújtó betegségek oka a túlzott kalóriabevitelben és a mozgáshiányban keresendő, nem pedig abban, hogy eltértünk egy feltételezett ősrégi étrendtől.

2014. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Reggeli baconos tojásos rántotta paradicsommal

tízórai dinnye vagy barack

ebéd sült hal vagy hús salátával

de ebédre mindig változó kaja van

uzsonna dió vagy tökmag

vacsora töpörtyű, szalonna, hús, tojás zöldségekkel, mikor mi

2014. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elég ellentmondásos, hogy nem esznek a paleosok glutén tartalmú gabonaféléket, közben meg a húsok ugyanúgy tartalmazzák azt, amit az állatok megettek = gabonaféléket.
2014. júl. 20. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!