Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a biztos módszer a fogyáshoz?

Paristogo kérdése:

Mi a biztos módszer a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Nem diétákra meg gyógyszerekre gondolok mert tudom hogy egészségesen és tartósan csak mozgással és helyes étkezéssel lehet fogyni,tippeket szeretnék, hogy mit ehetek, mit nem ehetek és milyen mozgásformák a megfelelőek. Fehér kenyeret és tésztát már egy ideje eszek de annyi mindent olvastam már ,hogy nem tudom melyik módszer a jó és melyik nem.
2014. júl. 28. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell semmi varázsdiéta. Egyszerű kalóriaszámlálás. Részemről -15 kg.


www.kaloriabazis.hu

2014. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és a -15kg 10 évvel ezelőtt történt, azüta nem szedtem vissza.
2014. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és mit sportoltál mellé?
2014. júl. 28. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Sétáltam meg kocogtam. De a fogyókúra sikerében 80% a kajálás és csak 20% a sport. Ha sportolsz aznap, akkor icipicit többet ehetsz, ami nagyon jól tud jönni, ha már tényleg éhes vagy :)
2014. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és azt még meg tudod mondani hogy mennyi idő alatt sikerült lefogynod? :D
2014. júl. 28. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Cirka három-négy hónap alatt

De ebből csak 5 hét volt a tényleges fogyókúra (~6-7kg), és aztán már csak annyi volt, hogy össze volt szűkülve a gyomrom meg egy csomó sovány kaját megszerettem, így a többi fogyás "spontán" sikerült :)

2014. júl. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!