Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó úton haladokva fogyáshoz?...

Jó úton haladokva fogyáshoz? Jó ez a módszer? (lent)

Figyelt kérdés

nos,eldöntöttem,hogy lefogyok. 163cm/61kg.

az eddigi módszereim: minden nap futok kb. 5 km-t,utána/közbe gimnasztikázok. tehát felülés és különböző comb,has gyakorlatok. az étrendem: délelőtt 2 zsemle,ebbe zöldség van csak. délután rizs,csirkemell,gomba,savanyúság. 5 óra után már nem eszek,max 1 főtt tojást. szoktam enni sok gyümölcsöt zöldséget. és sok folyadékot is iszok,vizet.

a kérdéseim: jó ez a módszer? mit ajánlatok még mozgásképp? mit egyek?


köszi előre is!



2014. márc. 18. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

nem jó.

a reggelihez menjen 3-4 tojás és zöldség,zsemle nem kell.

a csirkemelles kajához sem kell rizs,párolt zöldség menjen helyette.

az 5 után nem evést meg nem értem.

ha 5 kor eszel utoljára,akkor 7kor kellene lefeküdnöd aludni,a kérdés meg 22.43kor van kiírva.

reggeltől estig 3 óránként egyél,fehérje és zöldség.

2014. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a zsömle tk., akkor elmegy, de abból is legyen csak 1 jól megpakolva zöldségekkel és sonkával. Esetleg körözött vagy cottage cheese is mehet bele.


Az ebéddel különösebb gond nincs, csak az arányokra figyelj. Sok husi, egy marék rizs és zöldség.


Szokjunk már le erről az 5-6 után nem eszem dologról, mert ostobaság. Lefekvés előtt 2-3 órával még nyugodtan ehetsz.


Gyümölcsből napi max. 50 gramm fruktóz beviteled legyen, mert a többi megy zsírba.


A futás legyen intervall (gyorsabb és lassabb szakaszok váltják egymást), sokkal hatékonyabb. Egyébként a futás eléggé megeszi a fenék és comb izmokat, így ezekre külön edzenék.

2014. márc. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi!!! hogy érted,hogy eléggé megeszi a fenék és comb izmokat? egyébként edzőterembe nincs lehetőségem menni.
2014. márc. 19. 07:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag eltűnik az izom egyrésze (persze zsír is megy le, de vele együtt izom is a fenékről, combról és vádliról). Sokan azt hiszik, hogy a sok futástól szép izmos lábuk és kerek popsijuk lesz, pedig pont ellenkezőleg.

Ezért kell súlyzós/saját súllyal való edzéssel kompenzálni. Tehát én heti 2-szer futnék (intervall) és 2-3 alkalommal végeznék erősítő edzést.

2014. márc. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!