Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hatásos módszer...

Szerintetek ez hatásos módszer egy 16 éves lánynak fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Csak 3-4 kg szeretnék leadni körülbelül. Mindennap testedzés, erősítés, futás. Ami meg a táplálkozást illeti: napi háromszori étkezés, szóval csak a főétkezések és közte semmi nassolás meg plusz uzsonna meg ilyenek, aztán reggelire gyümölcs vagy az a natur gabonapehely, ebédre és vacsorára pedig kevesebbet szedek mint amennyit kívánok, ja és persze semmi csokoládé meg kenyér.

2014. ápr. 19. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2014. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Napi ötszöri étkezés kell - három főétkezés, egy tízórai, egy uzsonna. Mindent ehetsz, de figyelj oda a kalóriatartalomra, és meg is van oldva. Viszont minden nap ne eddz, hagyj időt az izmaidnak pihenni. Ha heti háromszor-négyszer sportolsz, az már jó, és bőven elég.
2014. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hogyan lenne már hatásos,amikor nem írtál semmi konkrétumot a szemétre való gabonapelyhen kívül,amit gondolom a nem emberi táplálék tejjel ennéd,ami diétában és diétán kívül is halálos kombináció.

szóval barkópázni kell?

ha 3 kajálásból akarod letudni,akkor-

1.5 db főtt tojás 100g csirkemell sonka 2db paradicsom,1 paprika.

2.2db grillezett csirkecomb 2-300g brokkoli.

3.kókuszzsírban sütsz 3 tojást és zöldséggel eszed.

de jobb lenne ha 5 felé osztanád.

2014. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úristen most komolyan iskolába járok hogyan tudnám megoldani hogy ilyen kajákat egyek ebédre mikor menzás vagyok ?? A menza alap azon nem tudok változtatni maximum reggelin és vacsorán.
2014. ápr. 19. 11:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Kérem szépen valaki kifejtené hogy miért nem jó a módszerem ? Meg nem értem, hogy miért nem elég napi háromszori étkezés ? Szerintem akkor hízik valaki ha napi többször eszik...
2014. ápr. 19. 11:27
 6/7 anonim ***** válasza:
A valaki sokszor zabál - tehát sokszor, és irdatlan nagy mennyiséget eszik - akkor fog hízni. Ha többször eszel, de kevesebbet, akkor a táplálékot elosztod egész napra, így a szervezeted mindent fel tud használni, és a megfelelő ütemben dolgozza fel. Eredmény: Nincs zsír, de megvan az energia. Persze ugye az sem mindegy, hogy mit eszel.
2014. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amit a 6. válaszoló mondott, az rendben van. Sajnos a menza-problémával nem vagy egyedül, én úgy oldottam meg (még anno, szerencsére már nem bent eszem) hogy bent csak annyit ettem, hogy ne maradjak éhes (mert aki az éhhalál szélén ér haza tele fogja tömni magát) és otthon "ebédeltem" újra rendes kaját, akkor is csak keveset. Illetve ha 6 után nem eszel az is sokat segít. A többit már elmondták a többiek (kicsit érdekes stílusban...) Sok sikert!
2014. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!