Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a problema?

Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
23 eves lany vagyok, 165 cm es jelenleg 53 kg. Egy nagyobb sulyvesztes utan (stressz miatt)50 re normalizalodtam es ezt sokaig tartottam is...kb 3 honapja viszont lassan de folyamatosan hizom..most mar 53 neha 54 et mutat a merleg es nem tudom mitol, amikor nagyon odafigyelek arra amit eszem es minden nap mozgom, ha nem is tornazom de aktiv eletmodot folytatok a munkam miatt is..valtozatosan etkezem es rengeteg zoldseget gyumolcsot eszem...kicsit erdekes az idobeosztas de ez mar regota igy van...keson megyek aludni es keson kelek..csak kora del utan eszem, ma peldaul 300g fott brokkolit egy nagy paradicsommal, kukoricaval es olivaval, olovaolajjal meglocsolva es kb 20 g sajttal...aztan delutan egy szelet dinnye es a vacsora ami keson van,kb 10 orakkor egy tal husos teszta...es ezy kovetoen kb 2 orakkor erek az agyba...nem tudom hol a problema, a pajzsmirigyem alulmukodik , viszont kezelve van gyogyszerekkel ...igaz utobbi idoben picit csokkentette az orvos a gyogyszeradagot , lehet h ettol van ? vagy tul fuszeresen etkezem ? sokat borsozok, neha a sozni is szeretek...valakinek van valami otlete ?

2014. júl. 30. 01:24
 1/1 anonim válasza:

Szerintem túl fiatal vagy ahhoz, de nem ártana egy pajzsmirigy vizsgálat. Milyen gyógyszert szedsz és mire?

/ez nem volt egyértelmű/

2014. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!