Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasmenésem van 4 napja és nem...

Hasmenésem van 4 napja és nem múlik. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
4 napja , minden reggel olyan görccsel kelek a hasamban, amilyet már éreztem régebben, de az így havonta egyszer-kétszer volt és után jobban is voltam és különlegessége az, hogy mindig éjjel jön ez az egész. Ez a régi eseteknél igaz, a mostani, ami most van, az 4. napja jön reggel és ugyanúgy fáj a hasam, mint régen, de teljesen más a lefolyása.. Úgy érzem ne lesz vége soha ennek. Egész nap görccsel ülök az ágyba és ha csinálok valamit, akkor meg fájdalomba halok bele. Ezért azt csinálom, hogy megtűröm valahogy a fájdalmat és ugyanúgy csinálom a dolgomat,de akkor is nagyon fáj és valamikor csak jön hirtelen egy menet és áh. Szóval miért lehet ez? Nem ettem semmi romlott vagy hasmenésre sarkaló dolgot. Nem tudom miért lehet. Van valakinek valamilyen tippje? És hogyan múlik el?

2014. júl. 31. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyhe vírusfertőzés okozhat ilyen gasztrointestinális panaszt. Bolus adstringens és széntabletta, főtt krumpli, fekete tea, diéta.
2014. júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hetes volt...szóval ne aggódj.

Van egy vírus ami nagyon nehezn távozik a szervezetből.

2014. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Főzz ki rizst enyhén sós bő vízben és poharanként idd meg a levét, ha kihűlt, de nem jegesen. A rizst is edd meg, az "fogós". Ne egyél semmi nyerset, gyümölcsöt vagy salátát sem, és tejet se igyál.

A széntabletta és a fekete tea is jó tipp, de ha tovább tart egy hétnél, azért menj orvoshoz, mert lehet valami komolyabb oka is!


Jobbulást!

2014. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!