Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mérges vagyok magamra, mert...

Mérges vagyok magamra, mert folyton csak ennék. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szilvás buktát. Ha ennél, akkor egyél, mi tart vissza?
2014. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gömbicica ***** válasza:

próbáld meg azt, hogy mikor érzed, hogy ennél, iszol egy pohár vizet.

gyomrod hogy birja az állandó leterhelést?

2014. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem ez a bajom, mert nem eszek, csak ha muszáj.

A bajom az, hogy sajnálom rá az időt, hogy megint meg kell "tömni" a hordozótestet, mert komolyan mondom, nem igaz, hogy ennyit kell vele törődni, hogy normálisan muködjön, ráadásul semmi szórakoztató nincsen benne.

Na jó, ez félig vicc volt, félig azonban komoly. Titeket sosem zavar ez?

2014. aug. 9. 15:49
 4/6 gömbicica ***** válasza:

Az a baj, hogy sajnálod az időt a kajálásra? autódat nem tankolod? magától az sem megy. a tested sem müködik élelem nélkül!!!!

nem kell megtömni, csak üzemanyagot kell számára szolgáltatni. a lehető legjobbat! Ha tulterheled, "köhög, prüszköl, fáj, görcsöl"

Találj örömet az étkezésben, terits meg, stb.stb.

nem tudom milyen koru lehetsz, lehet, hogy csak ilyen bekapok valamit szinten étkezel.étkeztél. ez nem jó.


Ha bekapsz valami betegséget, majd nem lesz gond, hogy időt kell szakits az étkezésre.


az étkezés nem szórakozás.

viszont, ha Te készited, akkor szórakozássá is válik)

2014. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De, engem is képes zavarni, pedig hedonista vagyok s nagy élvezetet találok az evésben. De a csudába már, napi többször? S nem elég egy rántotta, amellé kell még valami... Egy nyamvadt étellel óra fölött el lehet játszani... A párom egyszer valami zöldségételt főzött, csak a zöldségpucolás bőven óra fölött volt, OK, lett belőle mennyiség, de zöldségből sok kell a jóllakáshoz.

Szerencsére vannak hatékonyabb ételeink, de azért gyakran elmegy egy csomó idő ételkészítéssel... Evéssel kevesebb, de azért azzal is el lehet lenni...

Tökéletlen faj vagyunk, igen. De legalább nem legelünk egész nap.

2014. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát marha jót röhögtem. Én ezt gyulölöm. Mennyivel jobb lehet a -nemlétező/létező ufóknak vagy a hogy hívjákoknak, akik benyomnak egy elemet aztán csáááá elvannak. Igaz nem boldogok. Jááááááj ez bonyolult.
2014. aug. 9. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!