Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudok hatásosan fogyni...

Hogyan tudok hatásosan fogyni 18 kilót?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha kenyéren és vizen élsz.
2014. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm úgy fogyott 10 kilót 3 hónap alatt, hogy mellőzte a kenyeret és a cukrot, illetve norbi kajákat evett. igen, szóba jön a szokásos duma, hogy drága és átverés, tehát ha nem veszel norbis kaját, csak utánozd le, amiket ők árulnak, és készíts magadnak hasonlót. szerintem ha sok fehérjét, zöldséget eszel, bőven jó vagy. ha van miből fogyni, még mozogni sem kell rendszeresen, elég ha sétálsz napi fél órát és este 6 után már nem eszel. nagyjából ennyi
2014. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rengeteg zöldség ,gyümölcs,víz, kevés szénhidrát. Kerüld a cukros,fűszeres ,zsíros ételeket, mozogj minél többet! Arra figyelj,hogy ne koplalj,mert ha abbahagyod a koplalást utána visszahízol. Nagyon fontos a reggeli is,mert amíg nem eszel addig tartaléküzemmódban működik az anyagcseréd (éjjelre ugye lelassul).
2014. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit, megfelelő mennyiségű fehérje, nehogy kerüld a zsírt, egy kevés mindenképpen kell... Az életmódváltás a legjobb.

Hogy konkrétan sok szénhidráttal vagy sok zsírral csinálod vagy egyikkel sem, az választás kérdése. Sok zsírral könnyebb elérni a kalóriadeficitet, bár van, akinek megy máshogyan is, viszont nem bírná a durván szénhidrátszegény étrendet, ami a rengeteg zsír mellett van (mondjuk én sok zsírral és mérsékelt, nem olyan kevés szénhidráttal is fogytam eleinte, ráadásul nem is ettem keveset, csak magamhoz képest. 2000 kcal, erre voltam képes, ennél is kevesebbet enni már semmiképp).

Mozogj is mellé :)


Tényleg sokféle módszer van, ott van ugye a tipikus szálkásító diéta, rá lehet keresni.

2014. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!